Soru Türkiye'de Google Pixel Nasıl Alınır?

noostackk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
1
Türkiye'den Google Pixel 5 veya 5a nasıl satın alınır?

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Moderatör tarafında düzenlendi:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Yurt dışından getirip satan kişiler var ancak IMEI tamiri yapılıyor mu, değer mi bilemem. Çok illa Pixel almak istiyorsanız sarı siteye bakın. Ama fiyat segmentinde daha iyi donanıma sahip cihazlar da vardır (OnePlus cihazları mesela).

roadrunner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Samsung Service St
Konular
1
Yurt dışından getirip satan kişiler var ancak IMEI tamiri yapılıyor mu, değer mi bilemem. Çok illa Pixel almak istiyorsanız sarı siteye bakın. Ama fiyat segmentinde daha iyi donanıma sahip cihazlar da vardır (OnePlus cihazları mesela).
Yazılımı o kadar iyi ki herhangi Android cihazdan çok daha iyi çalışıyor neredeyse her anlamda.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Yazılımı o kadar iyi ki herhangi Android cihazdan çok daha iyi çalışıyor neredeyse her anlamda.
Akıcı olduğunu, yazılım performansının yüksek olduğunu biliyorum ama OnePlus'ın ondan geri planda kaldığını sanmıyorum hocam. Pixel 5 fiyatına OnePlus 8 Pro ve 9 Pro'lar satılıyor. Hani cidden Google hayranıysanız ima ettiğim siteye bakabilirsiniz. :)

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
Çoğunlukla oyun amaçli telefonlari incelediğimden; İşlemcisi bile su anda kullandiğim mi 9t prodan iyi değil, bunu alacağiniza xiaominin şu anki orta segment üstü amiral telefonlarindan birini gozunuz kapali alin

roadrunner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Samsung Service St
Konular
1
Akıcı olduğunu, yazılım performansının yüksek olduğunu biliyorum ama OnePlus'ın ondan geri planda kaldığını sanmıyorum hocam. Pixel 5 fiyatına OnePlus 8 Pro ve 9 Pro'lar satılıyor. Hani cidden Google hayranıysanız ima ettiğim siteye bakabilirsiniz. :)
Bence de oyun cihazı veya donanım olarak çok üst düzey değil ama ben 3 ve 4'ü kullanmış biri olarak (bunlar dışında dört büyük markanın daha androidini test ettim) en akıcı ve premium deneyim pixelde bence özellikle Google servisleri entegrasyonu ve sınırsız cloud olayı çok güzel.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Bence de oyun cihazı veya donanım olarak çok üst düzey değil ama ben 3 ve 4'ü kullanmış biri olarak (bunlar dışında dört büyük markanın daha androidini test ettim) en akıcı ve premium deneyim pixelde bence özellikle Google servisleri entegrasyonu ve sınırsız cloud olayı çok güzel.
600 dolarlık telefonu 7000'e satmaları dışında sorun yok :D

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
600 dolarlık telefonun 7000'e satılmasına, 2000 lira kayıt bedeli belirlenmesine sebep olanlar utansın :)
2800 oldu sanırım artık o :)

M2007J20CI cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
600 dolarlık telefonun 7000'e satılmasına, 2000 lira kayıt bedeli belirlenmesine sebep olanlar utansın :)
Bence kayıt yolu var hocam malum yolla. Kayıt yapılınca kalan miktar satmak için edilen uğrasa göre çok cüzi kalıyor bence.

Üst Alt