Haber Turkcell Xiaomi cihazlar

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Kesin olmayan bir bilgi üzerinden yanlış bir tartışma...
Daha evvel Xiaomi ve Oppo modellerinin satışa sunulacağını belirten ve resmi sayfasında yayınlayan Turkcell, kampanya şartlarında her iki firmanın telefonlarıyla ilgili bilgileri apar topar yayından kaldırdı. Önümüzdeki günlerde ne olur bilinmez ama şu an Turkcell'in resmi sayfasında ne adı geçen cihazlarla ilgili bir açıklama ne de satın alma seçenekleri görünmüyor.
Asparagas bir haber bile olabilir.

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
hangi temayı kullanıyorsunuz sormak istedim yukardaki renkli iconlar için :D ; birde zaten belliydi sim etkinleştirme getirmişti :D
Bu konudaki Color bar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kesin olmayan bir bilgi üzerinden yanlış bir tartışma...
Daha evvel Xiaomi ve Oppo modellerinin satışa sunulacağını belirten ve resmi sayfasında yayınlayan Turkcell, kampanya şartlarında her iki firmanın telefonlarıyla ilgili bilgileri apar topar yayından kaldırdı. Önümüzdeki günlerde ne olur bilinmez ama şu an Turkcell'in resmi sayfasında ne adı geçen cihazlarla ilgili bir açıklama ne de satın alma seçenekleri görünmüyor.
Asparagas bir haber bile olabilir.
Resim alıntısını Hesabım uygulamasından aldım , asparagas isede Turkcell in ayıbı ))

Son düzenleme:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Bu konudaki Color bar

Resim alıntısını Hesabım uygulamasından aldım , asparagagas isede Turkcell in ayıbı ))
Sizinle alâkalı bir durum değil bu bahsettiğim. Evet,Turkcell'in sitesinde Xiaomi'nin adı var ama maalesef kendi yok.

memo150606

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Öğrenci
Konular
24
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Nymphaea Caerulea

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
5
Sebep?

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Telefonu o fiyatlarla Türkcell'den almak yerine tefeciden borç ile almak daha mantıklı o yüzden.

Anlıyorum ki Turkcell elemanı mısınız ? Deneyimli üyesiniz üstelik. Redmi S2 taş çatlasın 1500tllik bir telefon.
Bir de utanmayarak tarifeye ek fiyatını yani sizi kendilerine bağladıkları fiyatı normal fiyatın 1-2tl üzerinde tutmuşlar !
Ben telefonu hem Turkcellden alacağım hem 12 ay taahhüt yapcam ve bu telefona piyasa değerinin 400 tl fazlasını vereceğim !!!

Ya aklımı kaybetmiş olmalıyım, ya bilgisiz emekli yaşlı bir amca olmalıyım, ya da Ali Ağaoğlu olmalıyım bunun için smoking~~
Bilgisiz yaşlı amcamısın bilmiyorum ama Okuduğunu Anlama konusunda sorunların olduğu kesin clap~~ Birde türkcell elemanısın demiş arkadaş :D

Ökkeş Kökleyen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ökkeş
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Telefonu o fiyatlarla Türkcell'den almak yerine tefeciden borç ile almak daha mantıklı o yüzden.

Bilgisiz yaşlı amcamısın bilmiyorum ama Okuduğunu Anlama konusunda sorunların olduğu kesin clap~~ Birde türkcell elemanısın demiş arkadaş :D
Okuduğumu anlayamıyor olabilirim olmaya da bilirim ancak sizin de olay örgüsünü çözümleme ve olaylar arasında bağ kurma konusunda zayıf olduğunuz disko topu gibi göze vuruyor.

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
kafalarına göre fiyat belirliyorla ürün aynı fiyatlar bambaşka nasıl bir tezgah bu hala bu tür fırsatçılardan ürün alan olmasına şaşıyorum hospot olayında benim için bitmiştir yerli ama milli olamayan firma

Nymphaea Caerulea

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
5
Okuduğumu anlayamıyor olabilirim olmaya da bilirim ancak sizin de olay örgüsünü çözümleme ve olaylar arasında bağ kurma konusunda zayıf olduğunuz disko topu gibi göze vuruyor.
Alıntı yaptığın mesaj ile verdiğin cevap arasında ne tür bir bağıntı kurabildiysen artık :D Turkcell'den kesinlikle almayacağız diyen kişinin türkcell elemanı olabilme ihtimalini Kaos teorisiyle bağladın sanırım. Asimetrik psikolojik progpaganda yaptığımızımı düşünüyorsun :D:D

Ökkeş Kökleyen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ökkeş
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Alıntı yaptığın mesaj ile verdiğin cevap arasında ne tür bir bağıntı kurabildiysen artık :D Turkcell'den kesinlikle almayacağız diyen kişinin türkcell elemanı olabilme ihtimalini Kaos teorisiyle bağladın sanırım. Asimetrik psikolojik progpaganda yaptığımızımı düşünüyorsun :D:D
Anlaşılan Turkcell iyi polis kötü polis tarzı yorumlarla insanların algılarını manipüle edebileceğini düşünüyor ancak biliniz ki o manipülasyona elverişli eşik hotspot olayındaki açgözlülükle ulaşılabilmesi neredeyse mümkün olmayan bir noktaya ulaştı.

Üst Alt