Turkcell Turkcell Uyanıklığı

Sefa B.

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi
Konular
16
Geçen cuma salla kazandan 10TL Google Play kazandım. Mobil ödeme seçeneğini seçerek 10 liranızı kullanabilirsiniz diye mesaj geldi. Mobil ödemeyi seçince bir daha mesaj geldi."Rahat paket kullananlar mobil ödemeden yararlanamazlar"diye.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Paycell mi yüklemem lazım? Paketim ile mobil ödemenin nasıl bir alakası var? Neden rahat paket kullanmakta olanlar mobil ödeme kullanamaz? Çok merak ettim açıkcası.

CeCe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cem
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
6
Rahat batmasın diye :))
Şaka bir yana Türkcell gizli gizli ve tek tek tüm VPN'leri blokluyor haberiniz olsun! Bunu neden yaptığı şuanda meçhul ama çıkar kokusu.

Mahmut Koçyiğit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi MI 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Hocam dilerseniz müşteri hizmetlerini arayarak durumu anlatıp gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Zamanında Türk Telekom la benimde başıma böyle bir sorun gelmişti müşteri sağolsun yardımcı olmuşlardı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şaka bir yana Türkcell gizli gizli ve tek tek tüm VPN'leri blokluyor haberiniz olsun! Bunu neden yaptığı şuanda meçhul ama çıkar kokusu.
VPN leri neden bloklasın ki hocam?

raderde

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bulut
Cihazım
Mi 9T
Konular
23
Ben soyliyim
Ben diyeyim neden openvpn veya freedoom tarzı uygulamalar ile bedava internet kullanımının önüne geçmek için olabilir ama milyonlarca VPN server'i varken hepsini engellemesi imkansız

Üst Alt