Soru Turkcell Hat Calismiyor

Urush

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Urush
Cihazım
Mi9
Konular
4
Mi 9 global modeldi aslında. Band sorunu olmaması gerek. Geçen sene de ben Turkcell'de sorun yaşadım. Telefonda hiçbir şey yapılmadı, imei işlemli de değil, resmi. Durup dururken turkcell cekmemeye başladı. Vodafone a ordan da Turk Telekom'a geçtim. Şuan hiçbir sıkıntı yok. Turkcell'den kaynaklandığını düşünüyorum ama sebebi nedir net belli değil

Sebebini Tcell de bilmyor eminim , teknik bir problem ama cozmeye calismiyorlar .Xiaomi bizim ulkemize uygun cihazlar uretmiyor anlasilan , bu durumu bayi de cozemez tek care GSM operator degistirmek gibi duruyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı sorunu geçen hafta turkcell e geçip hattımı takınca bende yaşadım maalesef data format harici düzeltemedim şu an sorun yok volte yi bile aktif ettim
Bahsettiginiz telefon uzerinden yapilan resetleme islemi mi oluyor ?

Eminde

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 8 se
Konular
20
Bizim cihazlar rootlu ben twrp üzerinden sıfırlama yaptım

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Sebebini Tcell de bilmyor eminim , teknik bir problem ama cozmeye calismiyorlar .Xiaomi bizim ulkemize uygun cihazlar uretmiyor anlasilan , bu durumu bayi de cozemez tek care GSM operator degistirmek gibi duruyor.

Bahsettiginiz telefon uzerinden yapilan resetleme islemi mi oluyor ?
Evet operatörü değiştirdim sorun kalmadı artık. İşlerine gelince yok en iyisi en hızlısı biziz filan. Volte için Xiaomi modellerine bile destek vermiyorlar. Adamlar geliştiriyor kendilerini

Urush

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Urush
Cihazım
Mi9
Konular
4
Aynı sorunu geçen hafta turkcell e geçip hattımı takınca bende yaşadım maalesef data format harici düzeltemedim şu an sorun yok volte yi bile aktif ettim
Telefon resetlenince hat geldi ancak Volte aktif olmuyor simdi de belirtilen kodu girdim ancak duzelmedi.

Eminde

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 8 se
Konular
20
Telefon resetlenince hat geldi ancak Volte aktif olmuyor simdi de belirtilen kodu girdim ancak duzelmedi.
Turkcell digital operatör uygulamasını aç arama kısmına volte veya vowifi yaz gerisi gelir zaten

Son düzenleme:
Üst Alt