Soru Türk Telekom'a Numara Taşıma Sonrası Ekstra Ücret Hakkında

Firostr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
Mi 6
Konular
11
Türkcell faturalı kullanıyorum taahhüt'üm bitti, Türk Telekom faturasıze geçicem.
Tek seferlik veya aylık bana ekstra ücret yansır mı?
Muhtemelen yansımaz çünkü hem faturasız hem de yeni numara almıyorum ama yine de sorayım dedim.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174
Taşıma günleri var o güne dikkat ederseniz fazladan fatura ödemezsiniz. Taşıma günü dediğim aslında fatura günü faturanızın dolmasına 3 gün kala taşıma yapmanız tavsiyedir. Çünkü 1 gün bile geçse 1 fatura fazla ödersiniz.

Firostr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
Mi 6
Konular
11
Taşıma günleri var o güne dikkat ederseniz fazladan fatura ödemezsiniz. Taşıma günü dediğim aslında fatura günü faturanızın dolmasına 3 gün kala taşıma yapmanız tavsiyedir. Çünkü 1 gün bile geçse 1 fatura fazla ödersiniz.
O sorun değil hocam, Türk Telekom bana ekstra ücret çıkarmasın yeter.

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Sim menüsü ya da bir kodla cayma ücreti sorgulama vardı da hatırlayamadım ona bir bakın. Taahhütünüz bittiyse ay içi kullanım çıkar cayma çıkmaz ama emin olmuş olursunuz

Firostr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
Mi 6
Konular
11
Sim menüsü ya da bir kodla cayma ücreti sorgulama vardı da hatırlayamadım ona bir bakın. Taahhütünüz bittiyse ay içi kullanım çıkar cayma çıkmaz ama emin olmuş olursunuz
Kullandığım masik rom da sim menüsü yok ama cayma çıkmaz bence, hatta bir kaç gün önce bir sebepten türkcell i aradım internet kullanımım arttığı için hattımı değiştircem dedim cayma ücreti çıkar demediler(ama doğrudan sormadım cayma ücreti çıkar mı diye)

Üst Alt