Yardım Türk Telekom Volte neden aktif olmuyor?

Ademg23

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem GVRCN
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
29
benim online işlemlerde cihazı samsung c3011 diye görüyor cihazım mi 9T acaba imei işlemi olduğundan dolayı mı aktif olmuyor?

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
benim online işlemlerde cihazı samsung c3011 diye görüyor cihazım mi 9T acaba imei işlemi olduğundan dolayı mı aktif olmuyor?
Evet Hocam imei işlemiyle cihazınız samsung c3011 göründüğünden desteklemeyen cihaz olarak aktif olmuyor. Sim kartınızı destekleyen bir cihaza takıp, 5555'e VOLTE yazıp gönderin.aktif olduğuna dair mesaj gelince kartınızı cihazınıza takıp kullanın. Eğer hattınız Telekom ise sadece faturalı hatlara Volte hizmeti açık.

Ademg23

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem GVRCN
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
29
Evet Hocam imei işlemiyle cihazınız samsung c3011 göründüğünden desteklemeyen cihaz olarak aktif olmuyor. Sim kartınızı destekleyen bir cihaza takıp, 5555'e VOLTE yazıp gönderin.aktif olduğuna dair mesaj gelince kartınızı cihazınıza takıp kullanın. Eğer hattınız Telekom ise sadece faturalı hatlara Volte hizmeti açık.
ilginiz ve yardımınız için teşekkür ederim hocam

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
ilginiz ve yardımınız için teşekkür ederim hocam
Rica ederim Hocam.Yalnız hattınızı Türk telekom varsayarak aktifleştirme mesajını 5555'e VOLTE olarak belirttim. Farklı bir operatör ise aktifleştirme bilgisine web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ademg23

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem GVRCN
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
29
Rica ederim Hocam.Yalnız hattınızı Türk telekom varsayarak aktifleştirme mesajını 5555'e VOLTE olarak belirttim. Farklı bir operatör ise aktifleştirme bilgisine web sayfasından ulaşabilirsiniz.
yok zaten o işlemi yaptım hattınız talepte bulunduğunuz işlem için uygun değildir mesajı aldım

Üst Alt