Yardım Türk Telekom VolTE açılmıyor.

ebagcuvan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Rehber - VoLTE desteği sunan cihazlara VoLTE'yi açmak. Şu konudaki işlemi yapıp Volte'yi açtım. ayarlar da Volte etkinleştirildi yazıyor.

Üsteki linkteki Volte yazıp 5555 e gönderince de cihazda Volte desteği yok diyor nasıl bir işlem yaptırmam gerekiyor ?

LloydGanzer54

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Emre
Cihazım
Mi 6
Konular
17
Rehber - VoLTE desteği sunan cihazlara VoLTE'yi açmak. Şu konudaki işlemi yapıp Volte'yi açtım. ayarlar da Volte etkinleştirildi yazıyor.

Üsteki linkteki Volte yazıp 5555 e gönderince de cihazda Volte desteği yok diyor nasıl bir işlem yaptırmam gerekiyor ?
Türk Telekom un volte destekli telefon listesinde olan bir telefona takıp Türk Telekom dan etkinleştirmelisiniz.

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Türk Telekom un volte destekli telefon listesinde olan bir telefona takıp Türk Telekom dan etkinleştirmelisiniz.
Nafile çaba bunlar, Max2 de benim yapmadığım kalmadı ama bir türlü VoLTE yi aktiflestiremedim, hattım Türk Telekom

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Oyla:

kerem_turkey34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Nafile çaba bunlar, Max2 de benim yapmadığım kalmadı ama bir türlü VoLTE yi aktiflestiremedim, hattım Türk Telekom

Hattı Vodafone olup sonuca ulaşan oldu mu? Ben de Mi Max 2 kullanıcısıyım

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37

Bu konudaki çabaların nafile olduğu hususunda sizinle hemfikirim üstat...
Ben Turkcell kullanıyorum. Sırf deneme maksatlı kartımı yeğenimin İphone' una takıp Turkcell e kısa mesaj attım. Sonra kendi cihazıma taktım. Volte aktif görünüyor. Peki görüşme yaparken farkı hissediyor musun diye sorarsanız cevabım hayır olacak. Wofi derseniz o hepten hikâye. Aslına bakarsanız ne işe yaradığını bile anlamış değilim.
Keza forumdaki bu manasız volte aktiflestirme merakını da...8=):?

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bu konudaki çabaların nafile olduğu hususunda sizinle hemfikirim üstat...
Ben Turkcell kullanıyorum. Sırf deneme maksatlı kartımı yeğenimin İphone' una takıp Turkcell e kısa mesaj attım. Sonra kendi cihazıma taktım. Volte aktif görünüyor. Peki görüşme yaparken farkı hissediyor musun diye sorarsanız cevabım hayır olacak. Wofi derseniz o hepten hikâye. Aslına bakarsanız ne işe yaradığını bile anlamış değilim.
Keza forumdaki bu manasız volte aktiflestirme merakını da...8=):?
Max3 de, magisk den Volte enable kurdum ve hemen geldi, ancak bulunduğum yerde 4 G çekmediğinden, ses kalitesi konusunda bir şey diyemiyorum... Tabiki çektiğinde, volte si aktif olan biri ile görüşüp, denemek lazım

Oyla:

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
Türk Telekom da Volte sadece faturalı hatlarda mevcut bilginiz olsun. Hattınız faturalı değilse boşuna çabalamayın. Ben baya uğraştım araştırdım. Türk Telekomda Faturalı değilseniz volte kullanamıyormuşsunuz.

Oyla:

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Max3 de, magisk den Volte enable kurdum ve hemen geldi, ancak bulunduğum yerde 4 G çekmediğinden, ses kalitesi konusunda bir şey diyemiyorum... Tabiki çektiğinde, volte si aktif olan biri ile görüşüp, denemek lazım

Ben size söyleyeyim. Küçük kızım Sakarya' da okuyor. Hattı Türkcell, ( benim zorumla ) voltesi aktif. Volte açık yada kapalı; yaptığım görüşmelerde hiç bir fark görmediğimi söyliyebilirim.
Son bir not: Xiaomi cihazları Türkiye'deki GSM operatörleri tarafından desteklenmediği için cihazlarına da volte desteği vermiyor. Operatör tarafından aktiflestirilmediği için de ( arkadaşların bu konudaki çabalarına saygı duymakla beraber.) bizim yaptığımız sadece sanal bir işlem.
Benim şahsi görüşüm bu....

Oyla:

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Cihazım mi Max 2 ben aşağı yukarı bütün romları denedim gibi ama bir çözüm bulamadım ,forumda bu konuyla alakalı paylaşımlar mevcut ama detaylı anlatım maalesef yok.telefonda bütün ayarlar yapılı volte aktif ama simgesini bildirim merkezinde göremedim bir türlü aramadan vazgeçtim simgeyi görsem yeterli diyeceğim ama o da yok.miui da aşağıda ki gibi 2 seçenek çıkıyor aosp de 4 ü de çıkıyor ama volte ibaresini göremedim o yüzden vazgeçtim uğraşmaktan sanırım bulan da yok çaresini henüz.Yapabilen var ise detaylı anlatmasını rica ediyorum.İyi forumlar diliyorum.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Cihazım mi Max 2 ben aşağı yukarı bütün romları denedim gibi ama bir çözüm bulamadım ,forumda bu konuyla alakalı paylaşımlar mevcut ama detaylı anlatım maalesef yok.telefonda bütün ayarlar yapılı volte aktif ama simgesini bildirim merkezinde göremedim bir türlü aramadan vazgeçtim simgeyi görsem yeterli diyeceğim ama o da yok.miui da aşağıda ki gibi 2 seçenek çıkıyor aosp de 4 ü de çıkıyor ama volte ibaresini göremedim o yüzden vazgeçtim uğraşmaktan sanırım bulan da yok çaresini henüz.Yapabilen var ise detaylı anlatmasını rica ediyorum.İyi forumlar diliyorum.

Bende var hocam. Ne işe yaradığını söyleyecek biri varsa ben de memnun olurum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt