Soru Türk telekom şüpesi ?

bayramavci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Pocophone F1
Konular
32
Cumleten S.a

Dün hattima 30 tl yuklettim , bunun 4.5 tl sini devlet kesmiş. Ve bakiyemde 7.5 tl kalmis. Online işlemlerden sorguladigimda ücretli kullanim hicbir sekilde cikmadi. Müşteri hizmetlerini aradigimda sistemsel sorun var dediler ve 19.00 da arayın dediler. Aradigimda ise şu şu kullanimdan dolayi duşmustur dediler. Ve tekrar online işlemlerinden sorguladigimda ucretli kullanim cikti. Ama anlamadigim 0.883Mb ye 10 tl kesinti. 1.588mb ye ise 0.34 krş , 0.194Mb ye ise de 1 TL keşmişler...

Bu konuda düşünceleriniz nedir.

Ekli dosyalar

• IMG_20190803_191617.jpg
    IMG_20190803_191617.jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 34

emka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kadri
Cihazım
mi tv box
Konular
4
tüm operatörlerler düşürdümü bizi yapabildiklerinin zirvesine çıkıp nirvanaya ulaşıyorlar. açıkça sı bizi yönetenler bu dolandırıcılağa göz yumuyorlar. ne kadar yansıtılırsa faturaya o kadarda vergi topluyorlar. yanii bizim ağlayacak anamız bile yok....

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Valla hocam mobil operatör yerine mobil dolandırıcılık ismi daha iyi olur. Ben de Vodafone da şebeke sıkıntısından her ay internetin yüzde 40ını kullanamazdım dakikalrın yüzde 70i smslerin yüzde 90nı fazla kalırdı ama gelin görün ki ek paket almadığım halde ek paket ücreti yansıtılır dı. Yurtdışı arama yapmadığım halde yurtdışı arama ücreti yansıttılar.

bayramavci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Pocophone F1
Konular
32
Valla hocam mobil operatör yerine mobil dolandırıcılık ismi daha iyi olur. Ben de Vodafone da şebeke sıkıntısından her ay internetin yüzde 40ını kullanamazdım dakikalrın yüzde 70i smslerin yüzde 90nı fazla kalırdı ama gelin görün ki ek paket almadığım halde ek paket ücreti yansıtılır dı. Yurtdışı arama yapmadığım halde yurtdışı arama ücreti yansıttılar.

İlk defa karsilasiyorum hocam o yuzden bir de milletin fikrini alayim dedim, velakin ilk başta sistemsel hata deyipte 1 saat sonra arattirip , o yazilarin çikmasi kuşkulandirdi beni. O mb ye 10 tl yemesi imkansiz, 10 tl 1gb paket yaptirirdim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bildiğin dolandırmışlar hocam... İtiraz edin, olmazsa THH'ye gidin punch~~

Hocam sorunda burada işte , adamlar çok rahat cebi boşaltiyorlar, dediginiz gibi şikayet veya itirazda 40 takla attiriyorlar. Akrabamin biri thh ye telefon konusunda sikayette bulundu 1 yil civarinda parasini alabildi diye hatirliyorum

Üst Alt