Diğer Türk Telekom sil süpür saçmalığı

yeaxt

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi A2 Li
Meslek
Geliştirici
Konular
12
pakette aylık o kadar indirimli veriyorlar aylık
işin aslı şu hocam
paket 50 liraysa 100 yazıp size aylık 50den veriyorlar
eğer süre dolmadan önce taahhüt bozarsaniz biz aylik 50.indirim yapmıştık
şu kullandığınız aylardaki indirimleri geri alalım diyorlar
9 aylıktır

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peki kardeşim taahhüt bitmesine 8 ay gibi bir süre var Bu 8 ay'ın tümü 50₺ olarak bedel mı ödeyeceğiz

ua_mustafa_20

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
profesyonel işsiz
Konular
87
Peki kardeşim taahhüt bitmesine 8 ay gibi bir süre var Bu 8 ay'ın tümü 50₺ olarak bedel mı ödeyeceğiz
bildiğim kadarıyla kullanılan ayları ödeyeceksiniz onun da indirim yapılan kısmını
kullanılmayan kısım ödenmez diye biliyorum
ama mh arayıp kesin yanit alın derim

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
Valla başlarda çok iyiydi 30 Gb ler 10 Gbler havalarda uçuşuyordu şimdi hale bak :/

yeaxt

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi A2 Li
Meslek
Geliştirici
Konular
12
bildiğim kadarıyla kullanılan ayları ödeyeceksiniz onun da indirim yapılan kısmını
kullanılmayan kısım ödenmez diye biliyorum
ama mh arayıp kesin yanit alın derim

Şuan kısıtlama geldi kullanamıyorum ve onlara kullanıyorum gibi yansır mı?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Bu sil süpür kampanyası insanlarla dalga geçiyor. Hiç doğru düzgün bir hediye alan var mı? Her hafta sınırsız dakika ve sms olan paketime, sınırsız dakika veya SMS gönderip resmen kullanıcısıyla dalga geçiyor. :@
Bunlar biliyorsunuz ki ifşa oldular. Bu şekilde ücretsiz paketler verip ödediği vergilerden düşüyorlar. Mesela Turkcell hiç alakası olmayan 5 GB dergilik diye bir saçmalığa internet veriyordu bunu insanlara internet veriyoruz diye vergilerinden düşürüyorlar. Bu salla kazan saçmalığı da aynı bu şekilde verilen her basit hediye ile çok iyi indirimler alıyorlar devletten ;)

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Bunlar biliyorsunuz ki ifşa oldular. Bu şekilde ücretsiz paketler verip ödediği vergilerden düşüyorlar. Mesela Turkcell hiç alakası olmayan 5 GB dergilik diye bir saçmalığa internet veriyordu bunu insanlara internet veriyoruz diye vergilerinden düşürüyorlar. Bu salla kazan saçmalığı da aynı bu şekilde verilen her basit hediye ile çok iyi indirimler alıyorlar devletten ;)

devlet zaten zengin iş adamlarının müteahhitlerin yanında. sen bir ay elektrik borcunu ödeme, elektriğini acımadan keserler. ama onların trilyonlarca vergi borçlarını sıfırlarlar. hemşerin Ağaoğlu ve Mehmet Cengiz çok güzel iki örnektir.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
devlet zaten zengin iş adamlarının müteahhitlerin yanında. sen bir ay elektrik borcunu ödeme, elektriğini acımadan keserler. ama onların trilyonlarca vergi borçlarını sıfırlarlar. hemşerin Ağaoğlu ve Mehmet Cengiz çok güzel iki örnektir.
inan umrumda değil nereli olduğu benim hakkımı yiyen ne kadar zengin varsa hakkım helal değil. bu konuda çok şey daha söylerdim de burası yeri değil

sahdalaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Doğan Can
Cihazım
Mi 5
Konular
5
Normal internet paketim 20 GB, yani netle ilgili sorunum yok. Bana da 1000 dk yetmiyor. Bu aralar dk çıkması çok işime geliyor.

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
O vergiler zaten silinecekti. En azından bir halta yarıyormuş. Artık oda yok smoking~~

Üst Alt