Recovery Tüm Xiaomi Cihazlara Tek Tuşla TWRP Yükleme Aracı - Beta V2 Güncellendi.

ugurtpcu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur topçu
Cihazım
Mi 10 t
Konular
0

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ufak tefek hatalarımız olabilir sizlerde geri bildirimler yaparsanız bu sorunları güncelleriz. Ayrıca yeni model isteklerini yorum atarak bildirirseniz onları da ekleriz.

- Bu aracı kullanmak için bootloader kilidiniz açık olmalıdır.

* Araç sizin yerinize tüm yükleme işlemlerini yapıyor. Yapmanız gereken talimatları okumak ve model/sürüm bilgilerinizi doğru olarak seçmektir.

* Eğer bir kez TWRP dosyasını indirdiyseniz indirme işlemini atlayabilirsiniz. Unutmayın ki son indirdiğiniz TWRP her zaman hafızada kalır ve o dosyayı sürekli olarak yükleyebilirsiniz. Tekrar indirmenize gerek kalmaz. Ama farklı bir model için yükleme yapacaksanız yeni indirme yapmayı unutmayınız.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Yapımda Emeği geçenler;

By.TRabZonLu™
- yazılımın yapılmasında bana destek olan kaynak dosyasının sahibi, ayrıca test aşamasını sürdü.
cantara Tüm gerekli TWRP dosyalarının upload edilmesini sağlayan sayın Admin'ime teşekkür ederim.
@Tüm MIUI Türkiye Yönetimine, yazılımın her aşamasını test ettikleri için teşekkür ederim.

Önemli Not: İstenen eyleme geçerli iş durumunda izin verilmiyor. İş salt okunur. İş iptal edilmiş veya aktarımını tamamlamış olabilir gibi indirme hatası alırsanız bu hata değildir işleme devam ediniz.

ÖNEMLİ NOT 2 : Note 8, Note 8 Pro ve Mi 8 Lite modelleri yazılımdan çıkarılmıştır.

ÖNEMLİ NOT 3 : Bilgisayarı virüs olarak görenler sadece TWRP.zip yazan dosyayı indirin zip içinden çıkarın ve direk olarak C/ dizini içine atın. twrp-yukleme.bat dosyasını çalıştırın.

Güncelleme 08.12.19

- İngilizce dil seçeneği eklendi.
- Note 6 pro ve mix2 modellerindeki sorun giderildi

Güncelleme 07.12.19
- V2 versiyonu yayınlandı.
- Her seferinden yeniden dosya indirmenize gerek yok. Araç kendi kendini her açılışta güncelleyecektir.

Güncelleme 06.12.19
Yenilikler
- Redmi Note 8 Ffficial TWRP eklendi.
- Redmi 5 Plus Orange fox ve Official TWRP eklendi
- Mi8se modeli için ayrıntılı TÜM TWRP 'lereklendi.

Güncelleme 05.12.19 07:42
MIUI Türkiye_Twrp_aracı_V1.zip
Yeni telefon aldım mi 10 t ancak android 10 bunu 11 yapmak için YouTube den araştırdım tvrp falan diyordu buraya girdim ancak Burda da ilerleme videodaki gibi değil

byfaruk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
redmi note 8 için araç calışmıyor güncellme gelecek mi?

kerimbereket60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kerim
Cihazım
mi8lite
Konular
0

Ufak tefek hatalarımız olabilir sizlerde geri bildirimler yaparsanız bu sorunları güncelleriz. Ayrıca yeni model isteklerini yorum atarak bildirirseniz onları da ekleriz.

- Bu aracı kullanmak için bootloader kilidiniz açık olmalıdır.

* Araç sizin yerinize tüm yükleme işlemlerini yapıyor. Yapmanız gereken talimatları okumak ve model/sürüm bilgilerinizi doğru olarak seçmektir.

* Eğer bir kez TWRP dosyasını indirdiyseniz indirme işlemini atlayabilirsiniz. Unutmayın ki son indirdiğiniz TWRP her zaman hafızada kalır ve o dosyayı sürekli olarak yükleyebilirsiniz. Tekrar indirmenize gerek kalmaz. Ama farklı bir model için yükleme yapacaksanız yeni indirme yapmayı unutmayınız.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Yapımda Emeği geçenler;

By.TRabZonLu™
- yazılımın yapılmasında bana destek olan kaynak dosyasının sahibi, ayrıca test aşamasını sürdü.
cantara Tüm gerekli TWRP dosyalarının upload edilmesini sağlayan sayın Admin'ime teşekkür ederim.
@Tüm MIUI Türkiye Yönetimine, yazılımın her aşamasını test ettikleri için teşekkür ederim.

Önemli Not: İstenen eyleme geçerli iş durumunda izin verilmiyor. İş salt okunur. İş iptal edilmiş veya aktarımını tamamlamış olabilir gibi indirme hatası alırsanız bu hata değildir işleme devam ediniz.

ÖNEMLİ NOT 2 : Note 8, Note 8 Pro ve Mi 8 Lite modelleri yazılımdan çıkarılmıştır.

ÖNEMLİ NOT 3 : Bilgisayarı virüs olarak görenler sadece TWRP.zip yazan dosyayı indirin zip içinden çıkarın ve direk olarak C/ dizini içine atın. twrp-yukleme.bat dosyasını çalıştırın.

Güncelleme 08.12.19

- İngilizce dil seçeneği eklendi.
- Note 6 pro ve mix2 modellerindeki sorun giderildi

Güncelleme 07.12.19
- V2 versiyonu yayınlandı.
- Her seferinden yeniden dosya indirmenize gerek yok. Araç kendi kendini her açılışta güncelleyecektir.

Güncelleme 06.12.19
Yenilikler
- Redmi Note 8 Ffficial TWRP eklendi.
- Redmi 5 Plus Orange fox ve Official TWRP eklendi
- Mi8se modeli için ayrıntılı TÜM TWRP 'lereklendi.

Güncelleme 05.12.19 07:42
MIUI Türkiye_Twrp_aracı_V1.zip
mi8 lite çalışmıyor

yasin5051

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi9t pro
Konular
4
üstad aracı yükledim adımları birebir uyguladım.en son fastboot modunda açılıyor öyle kalıyor pc de c klasöründe twrp gelmiş gözüküyor ancak bunu telefona mı atmak gerek o tarafını beceremedim

Murad ataşlı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 9
Konular
0
Öncelikle selam benim cihazım redmi note 9 ben nasıl twrp kurulumu yapacam desteklemiyo

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular