Recovery Tüm Xiaomi Cihazlara Tek Tuşla TWRP Yükleme Aracı - Beta V2 Güncellendi.

getomi6701

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi
Konular
6

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ufak tefek hatalarımız olabilir sizlerde geri bildirimler yaparsanız bu sorunları güncelleriz. Ayrıca yeni model isteklerini yorum atarak bildirirseniz onları da ekleriz.

- Bu aracı kullanmak için bootloader kilidiniz açık olmalıdır.

* Araç sizin yerinize tüm yükleme işlemlerini yapıyor. Yapmanız gereken talimatları okumak ve model/sürüm bilgilerinizi doğru olarak seçmektir.

* Eğer bir kez TWRP dosyasını indirdiyseniz indirme işlemini atlayabilirsiniz. Unutmayın ki son indirdiğiniz TWRP her zaman hafızada kalır ve o dosyayı sürekli olarak yükleyebilirsiniz. Tekrar indirmenize gerek kalmaz. Ama farklı bir model için yükleme yapacaksanız yeni indirme yapmayı unutmayınız.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Yapımda Emeği geçenler;

By.TRabZonLu™
- yazılımın yapılmasında bana destek olan kaynak dosyasının sahibi, ayrıca test aşamasını sürdü.
cantara Tüm gerekli TWRP dosyalarının upload edilmesini sağlayan sayın Admin'ime teşekkür ederim.
@Tüm MIUI Türkiye Yönetimine, yazılımın her aşamasını test ettikleri için teşekkür ederim.

Önemli Not: İstenen eyleme geçerli iş durumunda izin verilmiyor. İş salt okunur. İş iptal edilmiş veya aktarımını tamamlamış olabilir gibi indirme hatası alırsanız bu hata değildir işleme devam ediniz.

ÖNEMLİ NOT 2 : Note 8, Note 8 Pro ve Mi 8 Lite modelleri yazılımdan çıkarılmıştır.

ÖNEMLİ NOT 3 : Bilgisayarı virüs olarak görenler sadece TWRP.zip yazan dosyayı indirin zip içinden çıkarın ve direk olarak C/ dizini içine atın. twrp-yukleme.bat dosyasını çalıştırın.

Güncelleme 08.12.19

- İngilizce dil seçeneği eklendi.
- Note 6 pro ve mix2 modellerindeki sorun giderildi

Güncelleme 07.12.19
- V2 versiyonu yayınlandı.
- Her seferinden yeniden dosya indirmenize gerek yok. Araç kendi kendini her açılışta güncelleyecektir.

Güncelleme 06.12.19
Yenilikler
- Redmi Note 8 Ffficial TWRP eklendi.
- Redmi 5 Plus Orange fox ve Official TWRP eklendi
- Mi8se modeli için ayrıntılı TÜM TWRP 'lereklendi.

Güncelleme 05.12.19 07:42
MIUI Türkiye_Twrp_aracı_V1.zip
7A bulunmuyor sanırım.

Görkem özden

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fearless
Cihazım
Redmi note10pro
Konular
13
Benim cihaz note 8 twrp kurduktan sonra hiç bişe yapmıyor başarısız dio tek tuş ile kurmuştum

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Benim cihaz note 8 twrp kurduktan sonra hiç bişe yapmıyor başarısız dio tek tuş ile kurmuştum

Manuel yükleyin

Tavsiye twrp

ayberkk061

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aaa
Cihazım
poco f2 pro
Konular
0
merhaba poco f2 pro bulamadım listede

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

ayberkk061

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aaa
Cihazım
poco f2 pro
Konular
0

alp48

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alpaslan
Cihazım
galaxy w
Konular
6

Ufak tefek hatalarımız olabilir sizlerde geri bildirimler yaparsanız bu sorunları güncelleriz. Ayrıca yeni model isteklerini yorum atarak bildirirseniz onları da ekleriz.

- Bu aracı kullanmak için bootloader kilidiniz açık olmalıdır.

* Araç sizin yerinize tüm yükleme işlemlerini yapıyor. Yapmanız gereken talimatları okumak ve model/sürüm bilgilerinizi doğru olarak seçmektir.

* Eğer bir kez TWRP dosyasını indirdiyseniz indirme işlemini atlayabilirsiniz. Unutmayın ki son indirdiğiniz TWRP her zaman hafızada kalır ve o dosyayı sürekli olarak yükleyebilirsiniz. Tekrar indirmenize gerek kalmaz. Ama farklı bir model için yükleme yapacaksanız yeni indirme yapmayı unutmayınız.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Yapımda Emeği geçenler;

By.TRabZonLu™
- yazılımın yapılmasında bana destek olan kaynak dosyasının sahibi, ayrıca test aşamasını sürdü.
cantara Tüm gerekli TWRP dosyalarının upload edilmesini sağlayan sayın Admin'ime teşekkür ederim.
@Tüm MIUI Türkiye Yönetimine, yazılımın her aşamasını test ettikleri için teşekkür ederim.

Önemli Not: İstenen eyleme geçerli iş durumunda izin verilmiyor. İş salt okunur. İş iptal edilmiş veya aktarımını tamamlamış olabilir gibi indirme hatası alırsanız bu hata değildir işleme devam ediniz.

ÖNEMLİ NOT 2 : Note 8, Note 8 Pro ve Mi 8 Lite modelleri yazılımdan çıkarılmıştır.

ÖNEMLİ NOT 3 : Bilgisayarı virüs olarak görenler sadece TWRP.zip yazan dosyayı indirin zip içinden çıkarın ve direk olarak C/ dizini içine atın. twrp-yukleme.bat dosyasını çalıştırın.

Güncelleme 08.12.19

- İngilizce dil seçeneği eklendi.
- Note 6 pro ve mix2 modellerindeki sorun giderildi

Güncelleme 07.12.19
- V2 versiyonu yayınlandı.
- Her seferinden yeniden dosya indirmenize gerek yok. Araç kendi kendini her açılışta güncelleyecektir.

Güncelleme 06.12.19
Yenilikler
- Redmi Note 8 Ffficial TWRP eklendi.
- Redmi 5 Plus Orange fox ve Official TWRP eklendi
- Mi8se modeli için ayrıntılı TÜM TWRP 'lereklendi.

Güncelleme 05.12.19 07:42
MIUI Türkiye_Twrp_aracı_V1.zip
Gerçekten işe yarıyor mu.Youtube de yorumları okudum neredeyse hepsi olumsuz yanıt vermiş
Ya telefon çökmüş
Ya fastboot da kalmış
Mi 8 SE ye atmayı deneyeceğim
Bozulursa sorumlusu sizsiniz

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Gerçekten işe yarıyor mu.Youtube de yorumları okudum neredeyse hepsi olumsuz yanıt vermiş
Ya telefon çökmüş
Ya fastboot da kalmış
Mi 8 SE ye atmayı deneyeceğim
Bozulursa sorumlusu sizsiniz
Tabi sorumlusu biziz bozulunca mi11 hediye ediyoruz :)

Üst Alt