Mod Tüm Telefonlar İçin Portre Işığı - ROOT

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Yok üstadım çalışmadı. Xiaomi mi9t pro resurrection Remix rom
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tüm hepsini kurdum yeniden yaptım maalesef yine olmadı ama fotoğraflar düzenleyicine girip çıktığım da bir indirme yapıyor. Görüntü ektedir
Bu hatanın sebebi, google fotoğraflar güncellemesini bitirmeden fotoğraf düzenleme bölümüne giriş yapmak hocam. Google fotoğrafların verisini temizledikten sonra ilk açıştaki Fotoğraflarınız alınıyor... güncellemesinin bitmesini beklemek gerekiyor. Bu güncelleme bitmeden fotoğraf düzenleme bölümüne giriş yaparsanız hata alırsınız.

yns.emrre29

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Android 11 de kullanamıyor muyuz ?

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
Mi9T Eu stabil 12.0.6 çalıştı. Yalnız telefonu yeniden başlatırken kamera kendi kendine açılıyor neden acaba :) Ayrıca güç tuşuna basar basmaz yüz tanıma aktif oluyor, ekranı yukarı kaydırmaya gerek kalmadı bu süper oldu :D

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Android 11 de kullanamıyor muyuz ?
Kullanabilirsiniz fakat pixel prop dosyasının android 11 ile uyumlu olması gerekir. Uyumsuz bir pixel prop dosyasının yüklenmesi cihazı bootlop yapar hocam. Bu konudaki prop sadece android 10 da denendi. Android 11 konusunda bir bilgim yok maalesef. Uyumlu bir prop bulursam eklerim konuya.

Mi9T Eu stabil 12.0.6 çalıştı. Yalnız telefonu yeniden başlatırken kamera kendi kendine açılıyor neden acaba :) Ayrıca güç tuşuna basar basmaz yüz tanıma aktif oluyor, ekranı yukarı kaydırmaya gerek kalmadı bu süper oldu :D
Pixel cihazlar açılırken ön kamerayı etkinleştiriyor hocam. Bizde cihazımızı pixel 4a olarak gösterdiğimiz için ön kamera açılıyor. :) Bu durumlardan hoşlanmazsanız sadece pixel 4a prop dosyasını silebilirsiniz.

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
Kullanabilirsiniz fakat pixel prop dosyasının android 11 ile uyumlu olması gerekir. Uyumsuz bir pixel prop dosyasının yüklenmesi cihazı bootlop yapar hocam. Bu konudaki prop sadece android 10 da denendi. Android 11 konusunda bir bilgim yok maalesef. Uyumlu bir prop bulursam eklerim konuya.

Pixel cihazlar açılırken ön kamerayı etkinleştiriyor hocam. Bizde cihazımızı pixel 4a olarak gösterdiğimiz için ön kamera açılıyor. :) Bu durumlardan hoşlanmazsanız sadece pixel 4a prop dosyasını silebilirsiniz.
Çok güzel oldu ama Kilit Ekranı ayarlarına giremiyorum, hata veriyor. Silip deneyeyim düzelirse mesajı düzenlerim.
Düzenleme: Pixel 4a dosyasını pasif edince kilit ekranı ayarlarına girdi.

yns.emrre29

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Rehberdeki anlatımı aynen uyguladım ancak hiçbir yan etkisi olmadı. İşe yarasa iyiydi

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
mevcetin Hocam daha önceki romlarda bu özelliği kullanabiliyordum fakat şimdi kaç kere denediysem ekstra özellikler bir türlü gelmedi. Romdan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum çünkü daha önce yine bu romda kullanabiliyordum.Sebebi nedir bir fikriniz var mı ?

ademacar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 11T PRO
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
rootsuz NgaResources.apk yı kurup deneyen var mı ? rootsuz calışır mı?

Üst Alt