Sohbet TTNet

Musty7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
9t
Konular
6
Ttnet 16 mbit adsl internet kullanıyorum ama aldığım 12 civarı ping yükseliyor baya Vdsl geçsem hız yükselip ping sorunu çözülür mü ?

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Hocam öncelikle bulunduğunuz yerde VDSL portu varsa ve bölgeniz VDSL destekliyorsa geçiş için başvuru yapabilirsiniz.
Arkadaşın dediği gibi bazen 2 gün bazen 15 gün sürüyor ben 10 gund geçtim bu sürede internetim gitmedi herhangi akşama olmadı.
Ayrıca paketim 24 MB aldigim hız 22 mb hocam kayda değer artık oluyor hızda.

Musty7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
9t
Konular
6
modemim vdsl uyumlu biraz araştırınca yeni öğrendim bende o yüzden konu açayım dedim. Türknet baya şikayetçi olan gördüm o yüzden vazgeçtim müşteri hizmetleri internet kopmaları vs. vdsl 15 gün içinde geçilir internet kesilmez dediler bana yarın taahhütün son günü uzatıp vdsl başvuru yapacağım kısmet olursa

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
modemim vdsl uyumlu biraz araştırınca yeni öğrendim bende o yüzden konu açayım dedim. Türknet baya şikayetçi olan gördüm o yüzden vazgeçtim müşteri hizmetleri internet kopmaları vs. vdsl 15 gün içinde geçilir internet kesilmez dediler bana yarın taahhütün son günü uzatıp vdsl başvuru yapacağım kısmet olursa
Size tavsiyem tahadit uzatmak için aramayın; yüksek fiyat çekiyor eger uygun fiyat sunmazsa iptal talebi oluştur dış hat birimi sizi arasın muz. Hız. Daha uygun fiyat veriyor tecrübe ile sabittir.

Üst Alt