Sohbet Trendyol'dan Aldığım Kulaklığın sahte olduğunu düşünüyorum.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Son güncelleme :
Orjinal ürün ile barkod tarama yapınca mi kendi sitesine atıyor ve eşleşme başarılı diyor.
Diğer ikinci kulaklıkda aynı işlemi yapınca eşleşme bulunamadı diyor. Ürün yüzde yüz sahte arkadaşlar. Yarın iade işlemi yapıyorum. Tüketici haklarına kadar yolu var.

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Son güncelleme :
Orjinal ürün ile barkod tarama yapınca mi kendi sitesine atıyor ve eşleşme başarılı diyor.
Diğer ikinci kulaklıkda aynı işlemi yapınca eşleşme bulunamadı diyor. Ürün yüzde yüz sahte arkadaşlar. Yarın iade işlemi yapıyorum. Tüketici haklarına kadar yolu var.
Bende şöyle bir bilgilendirme yapayım, bundan 3 yıl önce ali expressden orijinal kesinlikle Xiaomi basic edition(yassı kablolu) aldım. Çok güzel kulaklıktı. Kaybettim her neyse, geçen hafta trendyol da indirim vardı yorumlar da çok iyiydi 29 TL ye düşmüş açıklama da yassı kablolu dediği halde normal kablo geldi. Paketi farklı dandikti, kodu asla barkod okumuyor. Model numarasını Google a girdiğimde jack girişi eğik (L) çıkıyor geri kalan her şey aynı lakin trendyol dan alınan ürünün jack girişi düz. Bana sahte geldi. Yorumlar çok aldatıcı. 29 lira için uğraşmayım dedim. Kendim de şuan hyprid pro hd 2 kullanıyorum n11 den güvenilir bir satıcıdan aldım 6 ayı geçti sıkıntı yok ve ürün orijinal.

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Kulaklık orginal ya da sahte bir fikrim yok ancak trendyol benim için ucuz saat, kolye, bileklik, tşört, gömlekten öte gelmiyor. Yorumların çoğu zaman silindiğine şahit oldum.
Orjinalliğin önemli olduğu teknolojik aletlerde hepsiburada tercih ediyorum, çok önemli değil ve pahalı birşey değilse n11 den alıyorum. Tavsiye ederim.
Hb üstüne tanımam, genelde teknolojik ürün alışverişi yaptığım için kıytırık n11 trendyol gibi pazar yerlerinden birşey almam.

Yeumyang

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yeumyang
Cihazım
Xiaomi redmi 7
Konular
5
İnşallah paranızı alırsınız tahmin etmiştim sahte olduğunu Xiaomi malzemeden calacagini düşünmüyordum Trendyol a da yorum yazarsanız sahte diye belki okuyan olur satın almaz

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Başlığı görünce içeriğine bile bakmadan direk "evet sahtedir" yazmak için girmiştim. Trendyol'da özellikle elektronikte hemen her şey sahte zaten. Ülkedeki tüm sahteciler oraya toplanmış ve Trendyol hiç bir şey yapmıyor. İsme ve reklama aldanmamak lazım.

Gelelim resimlere ve yazdıklarınıza. Hiç tartışmaya dahi gerek yok ürün sahte. 1more logosunu bile basmayı becerememiş sahtekarlar... Çok geçmiş olsun.

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Trendyol pişmanlıktır, ben de xiaomi şarj adaptörü aldim sahte geldi yardımcı olmadılar.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Amacım zaten iadeden ziyade herkesin olayı görmesi. Benden başka kişiler aynı olaya düşmesin diye. Adamlar paketi açılmış ürünü iade almayız diyor. Benim için sıkı bir tüketici hakları süreci başlıyor. Şikayetvarada yazdım.
Bende şöyle bir bilgilendirme yapayım, bundan 3 yıl önce ali expressden orijinal kesinlikle Xiaomi basic edition(yassı kablolu) aldım. Çok güzel kulaklıktı. Kaybettim her neyse, geçen hafta trendyol da indirim vardı yorumlar da çok iyiydi 29 TL ye düşmüş açıklama da yassı kablolu dediği halde normal kablo geldi. Paketi farklı dandikti, kodu asla barkod okumuyor. Model numarasını Google a girdiğimde jack girişi eğik (L) çıkıyor geri kalan her şey aynı lakin trendyol dan alınan ürünün jack girişi düz. Bana sahte geldi. Yorumlar çok aldatıcı. 29 lira için uğraşmayım dedim. Kendim de şuan hyprid pro hd 2 kullanıyorum n11 den güvenilir bir satıcıdan aldım 6 ayı geçti sıkıntı yok ve ürün orijinal.
Hocam pro 2 den memnun musunuz? Hybrid pro hd ile arasında ne gibi farklar var

Akay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Ben de trendyoldan airdots almıştım sahte çıkmıştı iade etmiştim. Koskoca trendyol diye güvenip alıyoruz bi de. Bir daha imkanı yok hiç bir şey almam.

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Amacım zaten iadeden ziyade herkesin olayı görmesi. Benden başka kişiler aynı olaya düşmesin diye. Adamlar paketi açılmış ürünü iade almayız diyor. Benim için sıkı bir tüketici hakları süreci başlıyor. Şikayetvarada yazdım.

Hocam pro 2 den memnun musunuz? Hybrid pro hd ile arasında ne gibi farklar var
Hocam, basslar daha iyi diye biliyorum. Ben memnunum hatta insanların öve öve bitiremediği Xiaomi airdotsu denedim( daha önce kaliteli kulaklık kullanmamışlar.) Pro 2 den sonra airdots beni hiç tatmin etmedi.
Kablosuz kulaklıkla kablolu kulaklığı karşılaştırmak doğru değil ama herkes öyle bir yazmış ki beklenti yüksek oluyor.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Trendyol dan şu an geri dönüş sağlandı. 1 hafta beklemem istedi. Firma ile görüşüp ürün sizden inceleme için alınacak sahte ise paranız kesin iade edilir dedi. Ne yapsak şimdi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam, basslar daha iyi diye biliyorum. Ben memnunum hatta insanların öve öve bitiremediği Xiaomi airdotsu denedim( daha önce kaliteli kulaklık kullanmamışlar.) Pro 2 den sonra airdots beni hiç tatmin etmedi.
Kablosuz kulaklıkla kablolu kulaklığı karşılaştırmak doğru değil ama herkes öyle bir yazmış ki beklenti yüksek oluyor.
Kablosuz kulaklık kendi arasında karşılaştırma yapmak daha güzel olur hocam :) bendede airdots pro var mesela hybrid pro hd ondan daha güzel çalıyor.
Bir tane hybrid pro hd var işte orjinal olan ama ömrü yavaş yavaş doluyor 2 sene oldu nerdeyse. Hybrid pro hd 2 alsam mi diyorum.

Üst Alt