Yardım Trendyol cepekspress

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Bahsi geçen firma ile alakalı bilgim yok hocam maalesef. Yalnız fiyat farkı 100 lira demissiniz, biliyorum 100 lira az bir para değil soylemlerimden onu anlamayın lakin 100 lira daha verip bilindik ve referansı olan bir yerden almanız daha mantıklı değil mi sizce de ?
I
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Redmı note 5 almak istiyorum trendyolda bu mağazada 100 lira daha uygun. Aynı firmayla gittigıdıyor üzerinden görüştüm ürün redmı note 5 al modeli dedi mail üzerinden. Telefonlada teyit ettim ama trendyol mobil uygulamada ürün özellikleri çok başka mağazayı tanıyan bilen var mı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

chatin_62 Zenex Mertuska bilginiz var mı acaba?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Bahsi geçen firma ile alakalı bilgim yok hocam maalesef. Yalnız fiyat farkı 100 lira demissiniz, biliyorum 100 lira az bir para değil soylemlerimden onu anlamayın lakin 100 lira daha verip bilindik ve referansı olan bir yerden almanız daha mantıklı değil mi sizce de ?

dünden beri baya gidip geldim yurt dışı almaya karar verdim aslında satan kişilerle görüşüyorumda biraz yavaş ilerliyor :D her soruya cevap alamıyorum malesef :D

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Forum üzerinde Hatri sayılır miktarda Sefa hocamdan alışveriş yapan üyeler mevcut. Bence bu seçeneği de düşünün derim, en azından referans olacak üyelerimiz var siz de gormussunuzdur. Tabi karar sizin hocam :)
dünden beri baya gidip geldim yurt dışı almaya karar verdim aslında satan kişilerle görüşüyorumda biraz yavaş ilerliyor :D her soruya cevap alamıyorum malesef :D

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Forum üzerinde Hatri sayılır miktarda Sefa hocamdan alışveriş yapan üyeler mevcut. Bence bu seçeneği de düşünün derim, en azından referans olacak üyelerimiz var siz de gormussunuzdur. Tabi karar sizin hocam :)

sordum sefa hocama da ime işini sordum da cevap bekliyorum işte garantide varmış onda galiba 1 yıl anakart garantisi bozulursa çine gidiyormuş dediler

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Siz Sefa hocamdan bilgileri aldıktan sonra kendinize mantıklı gelen seçimi yapın. Fakat konunun başında belirttiğiniz yerden almanızı tavsiye etmem ben de şahsen bilginiz olsun :)
sordum sefa hocama da ime işini sordum da cevap bekliyorum işte garantide varmış onda galiba 1 yıl anakart garantisi bozulursa çine gidiyormuş dediler

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Siz Sefa hocamdan bilgileri aldıktan sonra kendinize mantıklı gelen seçimi yapın. Fakat konunun başında belirttiğiniz yerden almanızı tavsiye etmem ben de şahsen bilginiz olsun :)

aynen ordan vazgeçtim güven vermedi :D eyvallah saolasın

Üst Alt