Trendyol 150TL kazanma fırsatı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

luthien

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Bilgisayar Müh.
Konular
4
bu linkteki kampanya sayesinde herkes kendi koleksiyonlarını bu konuda paylaşırsa basit şekilde hepimiz bir miktar para kazanabiliriz. Her koleksiyondan 50lira kazanabiliyor ve 3 koleksiyon hakkımız var. Her 10 eklemede 5 lira kazanıyoruz. Burada herkes kendi koleksiyonlarını paylaşsın ve birbirimizin koleksiyonlarını ekleyelim.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Hocam konunuzu baltalamak olarak görmeyin lütfen ama, üç beş kampanya ya kanıp şu lanet platformu yaymayın, yayılmasına vesile olmayın.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Benim linklerim de bunlardır arkadaşlar. Beğenenlere geri döneceğim. 100 kaydedilme 150₺ yapıyor arkadaşlar, birlikten kuvvet doğar.

luthien

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Bilgisayar Müh.
Konular
4
Hocam konunuzu baltalamak olarak görmeyin lütfen ama, üç beş kampanya ya kanıp şu lanet platformu yaymayın, yayılmasına vesile olmayın.
Umarım çocuk satıldığına inanmıyorsundur.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim linklerim de bunlardır arkadaşlar. Beğenenlere geri döneceğim. 100 kaydedilme 150₺ yapıyor arkadaşlar, birlikten kuvvet doğar.
ekledim hocam

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Umarım çocuk satıldığına inanmıyorsundur.
Konu o belitmiş olduğunuz konu değil hocam, o konuda şahsi olarak bilgim olmadığı için bir iddaa da bulunamam.

Benim lanet platform dememdeki amaç tam bir komisyoncu zihniyetiyle yönetilen bir alışveriş sitesi olması sebebiyledir. Komisyonunu alıp, müsteri ve satışıcı başbaşa bırakıyorlar, hiç bir sorunda ilgi alaka göstermiyorlar. Bir sorun çıkması durumunda kendilerini işin içinden sıyırıp topu satıcıya atıyorlar. Olan müşteriye olur, parasıyla ordan oraya savrulup rezil olduğuyla kalıyor. Gerek bu forumda, gerekse bir çok mecrada birinci ağızdan defaatle duyduy, gördüm. Ben Türkiyede olmadığım için hiç o platformu tecrübe etme şansım olmadı fakat bir çok mağdur insan gördüğüm için şahsen bu tür platform/mecraların insanların sırtında yükselip tekelleşmeye doğru gitmesini onaylamıyorum. Hepsiburada firmasıda aynı işi yapıyor fakat onlar hakında çoğu zaman iyi şeyler duyuyorum, müşteriyi koruyup kolladıklarına ve fazla işleri zorlaştırmadıklarına dair.

Neyse son mesajınızda belirttiğiniz üzere yapılan karşılıklı bir eylem var ben fikrimi dile getirdim ve daha fazla uzatmadan konudan uzaklaşayım. Kolay gelsin sizlere.

Karizlovem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi
Konular
1
Beyler kaydedin ben de sizinkileri kaydedecegim iyilik yapan iyilik bulur.

Etiket atın kaydedin geri döneceğim.

inceprivate1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
eren
Cihazım
mi 9 lite
Konular
3
arkadaşlar alttaki linklerde benim kaydeder misiniz

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Ben de şöyle yer alayım hocalarım 3-5 bir şeyler kazanalım. Dönen arkadaşlara dönüş yaparım ayrıca üstteki herkesin kaydettim giggle~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben de şöyle yer alayım hocalarım 3-5 bir şeyler kazanalım. Dönen arkadaşlara dönüş yaparım ayrıca üstteki herkesin kaydettim giggle~~
Arkadaşlar bir el atın :D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt