Soru TR Romdan Globale Geçiş Hk.

WebServisi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
WebServisi
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
merhaba yeni bir redmi note 10 pro aldım TR garantili. içinde TR rom ile geldi, ben miui 12.5 güncellemesi için global roma geçmek istiyorum. bunun için mi flash ile rom yüklemek için bootloader kilidinin açık olması gerekir mi yoksa global romu direk mi flashtan atabilirmiyim?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
merhaba yeni bir redmi note 10 pro aldım TR garantili. içinde TR rom ile geldi, ben miui 12.5 güncellemesi için global roma geçmek istiyorum. bunun için mi flash ile rom yüklemek için bootloader kilidinin açık olması gerekir mi yoksa global romu direk mi flashtan atabilirmiyim?
Hocam direk olarak yapacak bir şey yok boot kilidi olduğu için ama bypass yöntemi varsa olabilir onuda araştırmak lazım cihazınızda iş görür mü

WebServisi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
WebServisi
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
Hocam direk olarak yapacak bir şey yok boot kilidi olduğu için ama bypass yöntemi varsa olabilir onuda araştırmak lazım cihazınızda iş görür mü
teşekkür ederim öyleyse bootloader kilidinin açılmasını bekleyecegim

MuratAkbasPh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
merhaba bende yeni telefonu yeni aldım mi flash ile yükleme direk yapabilir miyim? bootloader kiliti vs açmadan.

WebServisi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
WebServisi
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
Yani cihazın garanti dışı kalması miui 12.5 ten daha önemsiz se evet beklemek gerekiyor
garanti için TR rom yükleyerek bootloader kilidini tekrar kapatmak mümkün değilmi bu cihazda

Üst Alt