Yardım TR Romdan Endonezya'ya geçiş yaparken sorun olur mu

Sypreus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Emre
Cihazım
POCO X3 Pro
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 13.0.5 Kararlı(SJUTRXM)
Telefon Modeli
POCO X3 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Öncelikle iyi akşamlar MIUI 13 ile telefonun batarya ve genel performansı düştü diyebilirim bu yüzden sürüm değiştireceğim, birkaç sorum olacak. Az önce TWRP yükledim ve TWRP gitmesin diye TWRP üzerinden Magisk kurdum. Şimdi Endonezya Roma geçiş yapmak istiyorum ama Fastboot ile mi yoksa TWRP ile mi geçsem bilmiyorum. Fastboot ile temiz kurulum olur diyorlar bir de bölge değişeceği için güncelleme almaya devam ediyormuş, kolaylık olsun diye TWRP ile kursam sorun olur mu? Brick falan olur diye endişelendim, cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Zeulty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Öğrenci
Konular
14
brick niye olsun model romu doğruysa hiçbir sıkıntı olmaz

Oyla:

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
48
Öncelikle iyi akşamlar MIUI 13 ile telefonun batarya ve genel performansı düştü diyebilirim bu yüzden sürüm değiştireceğim, birkaç sorum olacak. Az önce TWRP yükledim ve TWRP gitmesin diye TWRP üzerinden Magisk kurdum. Şimdi Endonezya Roma geçiş yapmak istiyorum ama Fastboot ile mi yoksa TWRP ile mi geçsem bilmiyorum. Fastboot ile temiz kurulum olur diyorlar bir de bölge değişeceği için güncelleme almaya devam ediyormuş, kolaylık olsun diye TWRP ile kursam sorun olur mu? Brick falan olur diye endişelendim, cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Fastboot temiz kurulum yapabilirsiniz. Uygun olan tgz dosyasını bulmayı unutmayın tabii. Hatayla x3 ün romunu indirmeyin :)

Oyla:
Üst Alt