Gcam Tr camera xml dosyası

Anestezicik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Red mi note 8
Konular
19
Tr camera programında xml dosyasını nasıl yüklüyoruz? Yardımcı olabilir misiniz?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Ayarlara girin en altta save xml diyin herhangi bi isimle kaydedin depolama alanına trCamera klasörü oluşucak elinizdeki configi XMLConfig klasörüne atıp kendi oluşturduğunuz configi silebilirsiniz daha sonra trCamera uygulamasına girip resim çekme butonunun sağ tarafındaki siyah boşluğa ard arda basın config seçim ekranı gelicektir.

nedim001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nedim
Cihazım
mi8 lite
Konular
0
Arkadaşlar merak ettiğim bir konuda bilgi almak istiyorum ben bu kamerayı indirdim kurdum açıldı kullanıyorum ama xml ile ilgili bir şey yapmadım yapınca ne oluyor yapmayınca ne oluyor bilgi verir misiniz teşekkürler

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Arkadaşlar merak ettiğim bir konuda bilgi almak istiyorum ben bu kamerayı indirdim kurdum açıldı kullanıyorum ama xml ile ilgili bir şey yapmadım yapınca ne oluyor yapmayınca ne oluyor bilgi verir misiniz teşekkürler
Config, cihaza özel ayar yapmak oluyor. XML ise bu ayarları dışarı veya içeri aktarma dosyasıdır. Cihazınıza özel ayar bulursanız fotoğraf kalitesi çokça değişecektir. GCamler, Pixel cihazlara özel çıktığı için ister istemez diğer cihazlarla yüzde yüz uyumlu olmuyor ve çoğunlukla config dosyası gerekiyor.

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Config, cihaza özel ayar yapmak oluyor. XML ise bu ayarları dışarı veya içeri aktarma dosyasıdır. Cihazınıza özel ayar bulursanız fotoğraf kalitesi çokça değişecektir. GCamler, Pixel cihazlara özel çıktığı için ister istemez diğer cihazlarla yüzde yüz uyumlu olmuyor ve çoğunlukla config dosyası gerekiyor.
Hocam şu gcam için xml dosyası nasıl bulabilirim? Bayağı aradım da bulamadım. Ya da 8 pro için bildiğiniz bir gcam varsa müsait bir zamanınızda atarsanız çok sevinirim hocam 🙃

Ekli dosyalar

• IMG_20220524_142221.jpg
    IMG_20220524_142221.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 10
Üst Alt