Yardım Topluca resim tasiyinca kopyalanma sorunu

mrtalidyg

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 8 pr
Konular
37
Redmi note 8 de MIUI 12 guncellemesinden sonra dosyalarim uygulamasinda topluca resim ve video sildigimde veya tasidigimda galeri uygulamasinda tasidigim resimler kopyalanip ikiser ikiser gozukuyo baktigimda ise biri orjinal olan digeride kopyalanmis olan kopyalanmis olanda dosya bozuk veya desteklenmiyor diyor ve baya yer kapliyor kendiliginden kopyalanmis olanlari teker teker silmem gerekiyo bu yuzden cok kotu ve ugrastiran bi bug duzeltmeleri lazim acilen
Diger sorunlar:
1- dosyalarim uygulamasinda sildigim resimler galeride cop kutusuna gitmiyor galeri uygulamasindan silmem lazim dosyalarim uygulamasindada cop kutusu olmasi lazim bence

2- galeride sildigim resimler cop kutusuna gittiginde bazi resimler bozuk gidiyor ve geri alamiyorum

3- MIUI 11 den beri olan sorun var indirdigim bazi resimler galeride gozukmuyor sadece dosyalarim uygulamasinda gozukuyor

4- sildigim albumler veya resimler baska uygulamarda halâ gozukuyor ama dosyalarimda veya galerimde gozukmuyor

galeri ve dosyalarim uygulamasinda bukadar cok bug beklemezdim cok can sikici ve ugrastirici ve aciklamasida baya zor

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Farklı dosya yöneticisi kullanın galeri uygulamasının verilerini temizleyin yada güncellemelerini kaldırın, çözüm olmazsa cihazı sıfırlayın.

mrtalidyg

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 8 pr
Konular
37
Farklı dosya yöneticisi kullanın galeri uygulamasının verilerini temizleyin yada güncellemelerini kaldırın, çözüm olmazsa cihazı sıfırlayın.
Cihazin kendi dosya yoneticisini kullaniyorum veri ve onbellek sifirlamalarini denedim galiba telefon miui 11 den 12 ye gecince ani degisim yuzunden bug oldu hard reset atmayi deniycem

Üst Alt