Çözüldü Tianma Panel

Akın Aydın

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Akın
Cihazım
Xiaomi note7
Konular
0
Bir sorun oluşturmaz. Ayrıca garantilik bir durum oldugunu sanmıyorum. 2 farklı panel kullanılıyor dediğin gibi biri daha sarımtrak. Bence karanlık ortamlarda kullanış için daha avantajlı göz sağlığı açısından. Ayarlar>Ekran>Kontras&Renkler deyip oradan soğuk seç belki dengeler.
Merhabalar ,

Öncelikle sorun sadece tianma panelde değil tüm panellerde,başka marka ve model cihazlarda da yaşanmaktadır. Bu sorun panelden kaynaklı olmakla birlikte kullanıcı kaynaklı da oluşabilmektedir. Örneğin; cihaz şarj olmakta iken aşırı güç tüketen uygulamaların kullanımı sonucu oluşan yüksek ısı ghost screen arızasının meydana gelmesini etkilemektedir.
Evet sadece tianma panel de var bu bunu bile bile yapmak bence çünkü shanshao mu ne öyle bir panel daha var onlarda hiçbir şekilde ghost screen olmuyor neden tianma da oluyor bitek tek kalem shanshao panel olsa sorun yok niye acaba farklı farklı kime ne gelirse niyee yazık günah

keremergun2834

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerem
Cihazım
Note 6 pro
Konular
0
Tianma olup almadığını nereden anlıyoruz

Mehmetkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Bende de her gün olmaya başladı, telefonda oyun yok, parlaklığı olabildiğince ortada tutuyorum, şarj olurken bildirim var mı diye bakıyorum, varsa cevap verip bırakıyorum. Mediamarkt'tan aldım, ve son telefonu aldım diyebilirim, alalı ne kadar oldu hatırlamıyorum açıkçası. Mediamark'ta versem ve fabrika çıkışlı haline getirmelerini isteyip ekranı daha kalitesiyle değiştirmem münkün mü?

sinaninan8299

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
25
Merhabalar ,

Öncelikle sorun sadece tianma panelde değil tüm panellerde,başka marka ve model cihazlarda da yaşanmaktadır. Bu sorun panelden kaynaklı olmakla birlikte kullanıcı kaynaklı da oluşabilmektedir. Örneğin; cihaz şarj olmakta iken aşırı güç tüketen uygulamaların kullanımı sonucu oluşan yüksek ısı ghost screen arızasının meydana gelmesini etkilemektedir.
+ Kesinlikle katılıyorum. Şarjda iken pubg Mobile gibi bir oyun oynadığımda cihazın aşırı ısınması nedeni ile ekran ghosr screen oluştu. Ama şuan rom değiştirdim stabil Roma geçtim. Şarjda iken ısınmıyor

Mehmetkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
10
+ Kesinlikle katılıyorum. Şarjda iken pubg Mobile gibi bir oyun oynadığımda cihazın aşırı ısınması nedeni ile ekran ghosr screen oluştu. Ama şuan rom değiştirdim stabil Roma geçtim. Şarjda iken ısınmıyor
yalnız bende oyun yok onu napacazhaha--, şarj olması hariç ısınmıyor

Samuel 123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
12
Xiaomi redmi note 9 s aldım tianma panel kullaniyor sikinti cikarirmi

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Merhabalar ,

Kullanıcı hatası yok ise (3 parti uygulaması) garanti dahilinden değişim yapıyoruz. Stoklarımızda mevcut olan panele göre değişim yapmaktayız.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis
Merhabalar öncelikle.Bir konuda yardımcı olursanız memnun olurum.Mesela benim rn7 cihazım var ghost screen oldu ve garantiye verdim ekran değişimi kararı verildiğinde fabrika çıkışlı panel ne ise o mu takılıyor yoksa mevcutta ne varsa o mu takılıyor teşekkürler şimdiden

Üst Alt