Çözüldü Tianma Panel

Mburakaydogann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
1
yeni almış olduğumuz 3 adet mi 8 lite cihazından 2 adeti Boe panel ve benim cihazım tianma panel. sorun şu ki tianma panelde beyaz ekran sarımtırak ve genel olarak ekran boe panele göre sönük duruyor. Bu durum herhangi bir sorun oluşturur mu yada garantiden değişim yapma şansımız var mı

dagliokkes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ökkeş Dağlı
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
24
Bir sorun oluşturmaz. Ayrıca garantilik bir durum oldugunu sanmıyorum. 2 farklı panel kullanılıyor dediğin gibi biri daha sarımtrak. Bence karanlık ortamlarda kullanış için daha avantajlı göz sağlığı açısından. Ayarlar>Ekran>Kontras&Renkler deyip oradan soğuk seç belki dengeler.

Mburakaydogann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
1
Bir sorun oluşturmaz. Ayrıca garantilik bir durum oldugunu sanmıyorum. 2 farklı panel kullanılıyor dediğin gibi biri daha sarımtrak. Bence karanlık ortamlarda kullanış için daha avantajlı göz sağlığı açısından. Ayarlar>Ekran>Kontras&Renkler deyip oradan soğuk seç belki dengeler.
Galiba haklısın yavaş yavaş sevmeye başladım tek sorunum şebeke kaldı

Delta Servis 3

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aslı
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
yeni almış olduğumuz 3 adet mi 8 lite cihazından 2 adeti Boe panel ve benim cihazım tianma panel. sorun şu ki tianma panelde beyaz ekran sarımtırak ve genel olarak ekran boe panele göre sönük duruyor. Bu durum herhangi bir sorun oluşturur mu yada garantiden değişim yapma şansımız var mı

Merhabalar,

Boe panel de tianma panelde fabrika çıkışıdır. Üretimlerde ki versiyon farklılıklarından kaynaklı bu şekilde olmaktadır. Zamanla sizlere herhangi bir arıza teşkil etmeyecektir. Cihazda bir arıza olmamasına istinaden değişim yapamıyoruz maalesef.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

ankarag3lü

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
elvin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
11
hangi marka paneli kullandığını nasıl anlıyorsunuz hocam cihazda yazıyor mu

Muaddib1789

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hdndn
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
9
hangi marka paneli kullandığını nasıl anlıyorsunuz hocam cihazda yazıyor mu
Nasıl bakılıyor? Tianma panelde ghost screen problemi oluşuyor zamanla. Aidia64ten bakınca sadece ios lcd çıkıyor bende.

More

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
N7100
Konular
0
Merhabalar,

Boe panel de tianma panelde fabrika çıkışıdır. Üretimlerde ki versiyon farklılıklarından kaynaklı bu şekilde olmaktadır. Zamanla sizlere herhangi bir arıza teşkil etmeyecektir. Cihazda bir arıza olmamasına istinaden değişim yapamıyoruz maalesef.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis
Merhaba,

Tianma panele sahip redmi note 7 model telefonum var. Ghost Screen problemi yaşanması durumunda garantiden panel değişimi söz konusu mudur? Değişim yapıyorsanız şayet tianma panel mi yoksa diğer panel ile mi değişim yapıyorsunuz?

Delta Servis 4

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynep
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba,

Tianma panele sahip redmi note 7 model telefonum var. Ghost Screen problemi yaşanması durumunda garantiden panel değişimi söz konusu mudur? Değişim yapıyorsanız şayet tianma panel mi yoksa diğer panel ile mi değişim yapıyorsunuz?
Merhabalar ,

Kullanıcı hatası yok ise (3 parti uygulaması) garanti dahilinden değişim yapıyoruz. Stoklarımızda mevcut olan panele göre değişim yapmaktayız.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

yatko

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kty
Cihazım
redmi note 7
Konular
0
Merhabalar ,

Kullanıcı hatası yok ise (3 parti uygulaması) garanti dahilinden değişim yapıyoruz. Stoklarımızda mevcut olan panele göre değişim yapmaktayız.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis
merak ettiğimden soruyorum bizler kullanıcı olarak ürünü alıyoruz ve sonra genel olarak ghost screen şikayeti ile karşılaşıyoruz bununda tianma panelden kaynaklı oldugunu öğreniyoruz madem sorunlu neden piyasaya sürülüyor ve hepsinde zamanla o sorun oluşacak mı ? hepsinde olmayacaksa sorun olan bunu neden yaşıyor yani neden kaynaklanıyor teşekkürler.

Delta Servis 4

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynep
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
merak ettiğimden soruyorum bizler kullanıcı olarak ürünü alıyoruz ve sonra genel olarak ghost screen şikayeti ile karşılaşıyoruz bununda tianma panelden kaynaklı oldugunu öğreniyoruz madem sorunlu neden piyasaya sürülüyor ve hepsinde zamanla o sorun oluşacak mı ? hepsinde olmayacaksa sorun olan bunu neden yaşıyor yani neden kaynaklanıyor teşekkürler.
Merhabalar ,

Öncelikle sorun sadece tianma panelde değil tüm panellerde,başka marka ve model cihazlarda da yaşanmaktadır. Bu sorun panelden kaynaklı olmakla birlikte kullanıcı kaynaklı da oluşabilmektedir. Örneğin; cihaz şarj olmakta iken aşırı güç tüketen uygulamaların kullanımı sonucu oluşan yüksek ısı ghost screen arızasının meydana gelmesini etkilemektedir.

Üst Alt