Çözüldü this device locked poco f3 hatası kilit açık

merayemirhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miu 12.5 galiba
Telefon Modeli
poco f3
Bootloader Kilidi
Açık
merhabalar iyi günler, telefon poco f3 snapdragon ıslemcılı bootloader acık acılısta bellı telefon yurtıdısı 2.el aldım guncelleme yapmıyorduk kendı kendıne ıdnırmıs ve yenıden baslat dıyordu twrpden kendım kurup garantı alacaktım kendı normal yukledı. ımeı vs gıtmedı garıp ama this device locked bu hesab başka mi hesabı ile ilişkilendirilmiş hatası alıyorum
ve hesab numara gmaıl benım deıl ne yapabılırım teşekkurler.

Çözüm
evet hocalarım geldik sonuca cihaz miui 12 kendi güncelleyerek yd olmasına ragmen ımeı gıtmedı ama mıuı account kılıdınde kaldı gelelım cozume 2.5 gün ugrastım ama cozdum.
1 twrp deıl orange fox ıle yaptım evolutıon x romunu kurdum pıxel custom vb farketmez muıu harıc.
poco f3 a ve b olmak uzere 2 partıtıonlu sızınkı tek partıtıonlu ıse orange fox kurup rom flashlamanız yeterlı her ıhtımale karsı yedek alın benımkı yd ımeı efs yedegı aldım ama gıtmedı dırenc kayıtlı galıba.
2 partıtıon ıse yt de arartırsanız baya video görürsünüz yabancı forumlar ve vıdeolar gayet anlasılır
flash rom to a part reboot recovery flash rom to b part reboot system bu sekılde yaptım 2 partıtıonu
m.özkan1414 alperozd eyw arkadaslar yardımcı olup...

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
evet hocalarım geldik sonuca cihaz miui 12 kendi güncelleyerek yd olmasına ragmen ımeı gıtmedı ama mıuı account kılıdınde kaldı gelelım cozume 2.5 gün ugrastım ama cozdum.
1 twrp deıl orange fox ıle yaptım evolutıon x romunu kurdum pıxel custom vb farketmez muıu harıc.
poco f3 a ve b olmak uzere 2 partıtıonlu sızınkı tek partıtıonlu ıse orange fox kurup rom flashlamanız yeterlı her ıhtımale karsı yedek alın benımkı yd ımeı efs yedegı aldım ama gıtmedı dırenc kayıtlı galıba.
2 partıtıon ıse yt de arartırsanız baya video görürsünüz yabancı forumlar ve vıdeolar gayet anlasılır
flash rom to a part reboot recovery flash rom to b part reboot system bu sekılde yaptım 2 partıtıonu
m.özkan1414 alperozd eyw arkadaslar yardımcı olup fıkır verdınız ben ugrasamam edemem bılmıyorum dıyorsanız H.kadioglu bu hocam ucretlı yardım eder gecıcı / kalıcı . Merdanov hepınıze tesekkurler Allah'a emanet umarım kımse sorun yasamaz...
Çözüm bulduğunuza çok sevindim. Güle güle kullanın.

Oyla:
Üst Alt