Yardım This device is locked

muratsiraci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi note 8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
bilmiyorum
Telefon Modeli
mi note 8
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba

telefonumu resetledikten sonra güvenlik sebebiyle telefonum kilitlendi mi hesabımı girmeme rağmen açılmıyordu sonradan fark ettim telefonda yazan mi hesabı ile websitenden eriştiğim mi hesabı aynı değildi lakin telefonda şahsıma ait telefon numarası yazıyor ama o telefon numarası ile telefonda yazılı olan mi hesabına erişemiyorum bu yüzden telefonun kilidini de açamadım böyle bir şey başında gelen var mı ? ve çözüm nedir ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

muratsiraci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi note 8
Konular
1
Merhaba

telefonumu resetledikten sonra güvenlik sebebiyle telefonum kilitlendi mi hesabımı girmeme rağmen açılmıyordu sonradan fark ettim telefonda yazan mi hesabı ile websitenden eriştiğim mi hesabı aynı değildi lakin telefonda şahsıma ait telefon numarası yazıyor ama o telefon numarası ile telefonda yazılı olan mi hesabına erişemiyorum bu yüzden telefonun kilidini de açamadım böyle bir şey başında gelen var mı ? ve çözüm nedir ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.
arkadaşlar telefon numarasıyla erişebildiğim ama cihazla bağlantısı olmayan hesabı sildim belki ulaşamadığım hesaba erişebilirim diye ama bu seferde bu numara üzerine hesap bulunmamaktadır diyor ilginç bir şekilde ama telefonda numara gözüküyor

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
arkadaşlar telefon numarasıyla erişebildiğim ama cihazla bağlantısı olmayan hesabı sildim belki ulaşamadığım hesaba erişebilirim diye ama bu seferde bu numara üzerine hesap bulunmamaktadır diyor ilginç bir şekilde ama telefonda numara gözüküyor
Hesaba pcden giriş yapın numarayı yazıp giriyorsa eğer cihazın garantisi varsa servise gönderin derim.
Garantisi yoksa yetkili hesap ile açılıyor diye biliyorum öyle kilitler

Oyla:

muratsiraci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi note 8
Konular
1
Hesaba pcden giriş yapın numarayı yazıp giriyorsa eğer cihazın garantisi varsa servise gönderin derim.
Garantisi yoksa yetkili hesap ile açılıyor diye biliyorum öyle kilitler
cihazımın garantisi yok maalesef ama belirttiğim gibi telefonumda gözüksede kilitli olan mi hesabına erişimim yok

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular