Mod Theme Manager Mod by KASHI

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Dostum sorunu buldum.. teli sıfırlayınca düzeldi.. sonra yükledim oldu...lakin bu seferde dock hatası veriyor, bu nedir? Çözümü nedir?
(Uygulamanın üstüne uzun basıp edit diyorum olmuyor..ama mesela müzik uygulamasında oldu ss de görüldüğü gibi onu değiştirdim..birde bu süper iconlar niye Chrome daki gibi arkaplansız olmuyor? Yani 3d gibi görünsün istiyorum yanları tıraşlı olsun istiyorum)
Alt kısımda ki uygulamaların olduğu yere "dock" deniliyor. O kısımda süper iconlar kullanılamıyor henüz. Aslında kullanılamayan süper iconlar standart icon boyutu haricinde olanlar. Standart boyutta ki süper iconlari dock kısmında kullanabilmek için alt kısımdan uygulamayı alın, ortalara getirin sonra simgesini değiştirip tekrar alt kısma yerleştirin. Ancak bu sadece standart boyutta ki süper iconlar için geçerli. Yatay, dikey ve büyük boyutta ki iconlar alt kısma eklenemiyor şuanda.

Bahsettiğiniz diğer durum olan 3 boyutlu olması tamamen simgeler ile alakalı, tasarımcı o şekilde bir simge tasarlarsa öyle gözükür.

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Alt kısımda ki uygulamaların olduğu yere "dock" deniliyor. O kısımda süper iconlar kullanılamıyor henüz. Aslında kullanılamayan süper iconlar standart icon boyutu haricinde olanlar. Standart boyutta ki süper iconlari dock kısmında kullanabilmek için alt kısımdan uygulamayı alın, ortalara getirin sonra simgesini değiştirip tekrar alt kısma yerleştirin. Ancak bu sadece standart boyutta ki süper iconlar için geçerli. Yatay, dikey ve büyük boyutta ki iconlar alt kısma eklenemiyor şuanda.

Bahsettiğiniz diğer durum olan 3 boyutlu olması tamamen simgeler ile alakalı, tasarımcı o şekilde bir simge tasarlarsa öyle gözükür.
Hocam Merhaba. Hayırlı Günler Dilerim. Hocam şey diyicem bunu beraber yapmıştık ya hani. Hatta artık benimkinde de içe aktar vs varya. Heh işte benim temalar uygulamasına güncelleme geldi. Güncellersem bu magiskten flashladığımız ve konudaki özellikler gitmez değil mi ? Temalar uygulamasını güncellesek.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Hocam Merhaba. Hayırlı Günler Dilerim. Hocam şey diyicem bunu beraber yapmıştık ya hani. Hatta artık benimkinde de içe aktar vs varya. Heh işte benim temalar uygulamasına güncelleme geldi. Güncellersem bu magiskten flashladığımız ve konudaki özellikler gitmez değil mi ? Temalar uygulamasını güncellesek.
Gider

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
14.0.2 çin stabil de modül olarak çalışmıyor. Apk olaraktan yüklediğim zaman çalışıyor ama kapatıp açtığımda orjinal tema uygulamasına geri dönüyor. Çözüm var mı acaba

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
14.0.2 çin stabil de modül olarak çalışmıyor. Apk olaraktan yüklediğim zaman çalışıyor ama kapatıp açtığımda orjinal tema uygulamasına geri dönüyor. Çözüm var mı acaba
Manuel kurulum yapabilirsiniz, Root destekli bir dosya yöneticisi ile kök dizininden Theme Manager apk'sinin kurulu olduğu yeri bulun ve klasörde ki Theme Manager apksi ile her değiştirin.

System/app
System/Priv-app
Product/App
Product/Priv-app

Klasorlerinden birisindedir muhtemelen.

Üst Alt