Yardım The system has been destroyed

heathrow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Candaş
Cihazım
S8
Konular
25
fastboot oem lock komutunu yazdım ve cihaz açılmıyor. acil yardım lütfen. recovery mode'a giremiyorum. fastboot mode'a girebiliyorum.

w00t

Gusto XIII
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Yukarıda yazdığım telefonu kullanırkenki güvenlik içindi. Şunu da ekleyim. Telefonu kaybetmeniz halinde BL açıksa MIUI rom kurup kullanamazlar kurulumda aktivasyondan geçmez ama saf android kurup verilerinize erişebilirler en azından telefonu kullanabilirler.(mi5 varken denemiştim 1,5 yıl önce falan, şu an hala böyle mi emin değilim) BL kilitli iken ve telefonu bul açıksa iPhone kadar güvende olur telefon. Kesinlikle verilerinize erişemez telefonu kullanmaz kimse.

Oyla:

heathrow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Candaş
Cihazım
S8
Konular
25
Yukarıda yazdığım telefonu kullanırkenki güvenlik içindi. Şunu da ekleyim. Telefonu kaybetmeniz halinde BL açıksa MIUI rom kurup kullanamazlar kurulumda aktivasyondan geçmez ama saf android kurup verilerinize erişebilirler en azından telefonu kullanabilirler.(mi5 varken denemiştim 1,5 yıl önce falan, şu an hala böyle mi emin değilim) BL kilitli iken ve telefonu bul açıksa iPhone kadar güvende olur telefon. Kesinlikle verilerinize erişemez telefonu kullanmaz kimse.
Benim için önemli olan telefonu kullanırken güvenli olması.

Oyla:

akindinho

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Akın
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
1
arkadaslar ayni hatayi bende aldim mi unlock ile denedim fakat current account is not bound hatasi aldim yardim edin gozunuzu seviyim

Oyla:

HSISLI

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan şişli
Cihazım
Mi mix 2s
Konular
2
Kolay gelsin Mi mix 2s telefonum bi gaflette bulunup miui 10 yüklemek istedim telefonum önce unlock şimdide bu hatayı veriyor Ankara da yardımcı olacak kimse var mı acaba

Oyla:
Üst Alt