Yardım "The system has been destroyed" hatası

QuantumQampoze

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
6
Selamlar;
Yaklaşık 1 ay önce satın aldığım Mi 9SE model telefonuma dün gece V10.3.1.0 güncellemesi geldi. Gece indirdim sabah yüklediğimde başlıkta belirttiğim hatayı aldım. Şuanda telefon açılmıyor.
Telefonu aldığımdan beri herhangi bir BL işlemi yaptırmadım. Kendi IMEI numarası ile kullanıyordum. Konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Antirollback sanmıyorum mi 9 se Android 9 miui 11 de de miui10 ın güncel versiyonunda da

Oyla:

rqrsdewrf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
lütfen yardım edin telefonumu açmaya çalışınca the system has been destroyed yazıyo lütfen telefonum xiaomi redmi note 8 bootloader kilidi açık fastbootda açılıyo

Oyla:

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
lütfen yardım edin telefonumu açmaya çalışınca the system has been destroyed yazıyo lütfen telefonum xiaomi redmi note 8 bootloader kilidi açık fastbootda açılıyo
Fastboot üzerinden MI Flash programı ile stok rom yüklemesi yaparsanız sorununuz çözülür hocam.Stok rom yüklerken alt taraftan Clean All seçmeyi unutmayın.

Oyla:

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Selamlar;
Yaklaşık 1 ay önce satın aldığım Mi 9SE model telefonuma dün gece V10.3.1.0 güncellemesi geldi. Gece indirdim sabah yüklediğimde başlıkta belirttiğim hatayı aldım. Şuanda telefon açılmıyor.
Telefonu aldığımdan beri herhangi bir BL işlemi yaptırmadım. Kendi IMEI numarası ile kullanıyordum. Konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Bu konuda çözümü var

Fastboot üzerinden MI Flash programı ile stok rom yüklemesi yaparsanız sorununuz çözülür hocam.Stok rom yüklerken alt taraftan Clean All seçmeyi unutmayın.
Fastboot rom atmaya gerek yok

Çözümü bu konuda

antirollback olabilir
Zenex
Rollback olsaydi cihaz brick olurdu vbmeta dosyasi flaşlamasi gerek

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:
Üst Alt