Yardım The system has been destroyed fakat bununla bitmiyor

umutzyurtt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut Ö.
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi Note 7
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar öncelikle merhaba derdimden bahsedeyim. Akşamı sağlam olan telefon sabah kalktığımda the system has been destroyed hatası vermişti. Sıkıntı yok rom atılır dedim fakat bir türlü işin içinden çıkamadım. Miui flash tool ile rom atamıyorum bootloader kapalı. Ne yaptıysam da ettiysem de bootloader illetini açamadım. Geliştirici seçenekleri kısmındaki Oem-Unlocking ayarı kapalı hiç bir şekilde açamıyorum. Adb ile fastboot flashing unlock, fastboot oem unlock, fastboot flashing unlock_critical komutlarını denedim fakat hepsinde hata alıyorum. Genellikle hata "Token Verify Failed, Reboot the device" oluyor. Bu yöntemden vazgeçip XiaoMiTool V2 ile rom atmayı denedim fakat orada da recovery moda girmemi istiyor.
Her ne kadar recovery moda girmeyi denesem de olmadı. Tuş kombinasyonları ve fastboot reboot recovery komutları bir işe yaramıyor, yeniden başlatıyor fakat recovery modunda başlatmıyor. Yardımınıza ihtiyacım var teşekkürler. Gerekli fotoğrafları isteyenler için paylaşabilirim.
Ek: Platform-tools kullanarak yüklemeyi de denedim aldığım hata flash "xbl" error.

Üst Alt