Yardım 'the system has been destroyed.' çözümü var mı?

ErdoPasha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
A2
Konular
4
Arkadaşlar cihaz a2 ancak ben miui 10 kurdum ve gayet iyi çalışıyordu. tekrar orjinal roma dönmek istedim mi flash flashlamadı belrtilmeyen hata yaziyor hatadada o ara ben bootloader acikmi die kontrol edeyim dedim fakat kilitle demişim a2 toolkitle su anda bottladerde kilitli ve telefon acilmiyor the system has been blocked yaziyor tekrar basliyor yine ayni yerde reset atiyo twpr yüklenmiyor bootlader kilidi açılmıyor yani kısaca hic bişey yapamıyorum sadece fastboot moduna giriyo mesela bootlader kilidini ac diyorum telefon kapanıyo tekrar aciliyo tam ekranda unlock yada lock secme ekrani gelcekken gelmiyo tekrar fastboot moduna giriyo ve acilmiyo yardımlarınızı bekliyorum...
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Nymeria

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
Note 5 Pro
Konular
2
garantiye yolladim adamlar anakarti degistircez dediler tamir icin 1200 tl istediler yalan oldu telefon siz siz olun bilmiyosaniz yazılımıyla oynamayın telefonun.
Benim cihazda bozuldu bi şekilde hallettim de bundan sonra rommuş, rootmuş hiçbir şeyle oynamayı düşünmüyorum sizede geçmiş olsun

Oyla:

ErdoPasha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
A2
Konular
4
saolasın meizu x8 alip yoluma dewam etcem dahada karistirmam rom felan :D

Oyla:

TR26SkyWalker26TR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SkyWalker
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
13
Yapmanız gereken şu dosyayı indirip telefonu EDL moda almak.

İndirdiğiniz dosyadan "EDL.cmd" dosyasını telefon fastboot modundayken çalıştırın. Daha sonra klasik MiFlash ile ROM'u flaşlayın.

Oyla:

ErdoPasha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
A2
Konular
4
telefon edl moda giriyo onda bi sotun yok telfonun bütün kilitleri kilitli ondan dolayi içine birşey atılmıyor ve bootloader kilidi açılmıyor o yüzden hiç bişey yapamıyoruz soul yinede

Oyla:

Nymeria

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
Note 5 Pro
Konular
2
Oyla:

ErdoPasha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
A2
Konular
4
telefon garantide şuan gelsin her yöntemi denicem tekrar bunuda denerim saolasın yardımın için

Oyla:

XiaoMiraç

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Miraç
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
29
bende de aynısı olmuştu edl mod ile hallettim İnşallah kısa sürede hallolur sizinki de

Oyla:

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
telefon edl moda giriyo onda bi sotun yok telfonun bütün kilitleri kilitli ondan dolayi içine birşey atılmıyor ve bootloader kilidi açılmıyor o yüzden hiç bişey yapamıyoruz soul yinede
Edl moda almamızın nedeni bootloaderın kilitli olması. Kilit açık olsa zaten çoktan tamir olur. Benim telefon da kilitli bir şekildeyken edl yöntemiyle tamir oldu.

Oyla:

ErdoPasha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
A2
Konular
4
şöyle söleyeyim formdaki bütün yöntemelri denedik testpointde dahil fakay hiç biri olmadi 4 tanede tamirciye gösterdim onlarda yapamadı en son garantiye yolladım iste onlarda sıfır parası istediler şaka gibi 1200 tl :D tamir olmazsada 2 tane almiştık diğeri için yedek parça olarak kullanacam artık

Oyla:
Üst Alt