Yardım 'the system has been destroyed.' çözümü var mı?

ErdoPasha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
A2
Konular
4
Arkadaşlar cihaz a2 ancak ben miui 10 kurdum ve gayet iyi çalışıyordu. tekrar orjinal roma dönmek istedim mi flash flashlamadı belrtilmeyen hata yaziyor hatadada o ara ben bootloader acikmi die kontrol edeyim dedim fakat kilitle demişim a2 toolkitle su anda bottladerde kilitli ve telefon acilmiyor the system has been blocked yaziyor tekrar basliyor yine ayni yerde reset atiyo twpr yüklenmiyor bootlader kilidi açılmıyor yani kısaca hic bişey yapamıyorum sadece fastboot moduna giriyo mesela bootlader kilidini ac diyorum telefon kapanıyo tekrar aciliyo tam ekranda unlock yada lock secme ekrani gelcekken gelmiyo tekrar fastboot moduna giriyo ve acilmiyo yardımlarınızı bekliyorum...
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi559

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi 6a
Konular
28
Normal işini bilen telofoncu halledebiliyor bu garanti para tuzağı resmen bana da bir ara tablet için anakart değişecek dediler sonra kendim yaptım bazen uğraşmak istemiyorlar
çözülmesi dileğiyle

Oyla:

TR26SkyWalker26TR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SkyWalker
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
13
Şimdi baktım Miui 10 kurmuşsunuz. Evet, eğer Miui 10 kurarsanız, Antirollback otomatik olarak 4 olur ve hiçbir şekilde ROM kuramazsınız EDL ile. Keşke fastboottan TWRP atıp Miui 10 zip'ini flaşlasaydınız. 2 gün önce TWRP'yi yanlışlıkla boot bölümüne flaşlamam sonucu telefon brick oldu ve bu şekilde kurtardım.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
şöyle söleyeyim formdaki bütün yöntemelri denedik testpointde dahil fakay hiç biri olmadi 4 tanede tamirciye gösterdim onlarda yapamadı en son garantiye yolladım iste onlarda sıfır parası istediler şaka gibi 1200 tl :D tamir olmazsada 2 tane almiştık diğeri için yedek parça olarak kullanacam artık
Yardımcı olayım hocam özelden ulaşın sorunu tam olaraj anlatarak

Oyla:

furkan-20092010

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
redmı not 6 pro
Konular
0
garantiye yolladim adamlar anakarti degistircez dediler tamir icin 1200 tl istediler yalan oldu telefon siz siz olun bilmiyosaniz yazılımıyla oynamayın telefonun.
aynı sorun bende de oldu ne oldu şimdi telefon yalan mı oldu hocam

Oyla:
Üst Alt