Yardım Temizleyici

Szr731

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi8se
Konular
7
Mi8 se
Mi10 9.4.25 beta kurulu sürekli temizle yapmak istemiyorum buna çare varmı acaba teşekkürler

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Sadece
1- Dalvik
2-Cache yi kastetmiştim.
ONları yazmayı unutmuşum.

Mesajı editlerseniz yanliş anlaşılmaların önüne geçe bilirsiniz ama genede ben önermem bu temizlik şeklini

Son düzenleme:
Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Szr731
adresinde yer alan konuda görsel 3 ve görsel 3-1 'de yer alan örneğe göre temizlik yapılır ise verilerinize bir zarar olmaz.
Bu yöntemi 15-20 gün de bir gerçekleştiriyorum.

Oyla:

Szr731

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi8se
Konular
7
Ben günde 3/4 defa temizleyici yapmam lazım yoksa internette yavaşlıyor anlamadım neden böyle oluyor ozaman
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Her çalıştırmada 400-500 mb çöp buldum diyen uygulamaya güvenim olmadığı için kullanmıyorum... Güne başlarken, telefonu kapatıp açmak, gün boyu şişmeden çalışmasını sağlar.
Veli hocam her çalıştırmada şu kadar çöp buldum demesi doğru. şöyle izah edeyim whatsappa girdiğinizde profil resmine baktınız kişilerin resimleri cihazınıza iner veya instagram anasayfada keşfette hatta kendi profilinizde baktığınız resimler videolar hızlı bi şekilde indirip cihazın önbelleğinde tutar aynı şey facebook yada kullandığınız diğer uygulamalar içinde geçerli. internet tarayıcısı bile sitelerdeki resimleri hatta reklamları bile önbelleğe atabiliyor. bunu sizde test edin whatsappda arkadaşlarınızın profil resmine bakın instagram profilinize girip bi kaç resminizde gezinin daha sonra temizlik yapıp tekrardan baktığınızda resmi yeniden indirdiğini farkediceksiniz :)

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Veli hocam her çalıştırmada şu kadar çöp buldum demesi doğru. şöyle izah edeyim whatsappa girdiğinizde profil resmine baktınız kişilerin resimleri cihazınıza iner veya instagram anasayfada keşfette hatta kendi profilinizde baktığınız resimler videolar hızlı bi şekilde indirip cihazın önbelleğinde tutar aynı şey facebook yada kullandığınız diğer uygulamalar içinde geçerli. internet tarayıcısı bile sitelerdeki resimleri hatta reklamları bile önbelleğe atabiliyor. bunu sizde test edin whatsappda arkadaşlarınızın profil resmine bakın instagram profilinize girip bi kaç resminizde gezinin daha sonra temizlik yapıp tekrardan baktığınızda resmi yeniden indirdiğini farkediceksiniz :)
Dediğiniz gibi olsaydı, benim internet paketimden her gün ortalama 1 gb harcanmış görünmez miydi? Oysa bana ayda 3-4 gb internet yetiyor da artıyor bile. drunk~~ Ben programın kandırmaca veriler sunduğunu düşünüyorum, aynı temizliği SD Maid programı ile üç dört günde bir yapıyorum 2-3 mb ancak çöp bulup temizliyor.

Zaten; programları kapattığında ön belleği telefon kendisi temizliyor.

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Dediğiniz gibi olsaydı, benim internet paketimden her gün ortalama 1 gb harcanmış görünmez miydi? Oysa bana ayda 3-4 gb internet yetiyor da artıyor bile. drunk~~ Ben programın kandırmaca veriler sunduğunu düşünüyorum, aynı temizliği SD Maid programı ile üç dört günde bir yapıyorum 2-3 mb ancak çöp bulup temizliyor.

Zaten; programları kapattığında ön belleği telefon kendisi temizliyor.
Hocam internet kullanımı olayı şöyle hani insanlar sosyal medyaya resim video attığında kalitenin düştüğünden şikayet ederler baktığınız resimlerin boyutu çoğu zaman 100 kb bile değil videoların boyutu ise 1 mb 10 mb arası değişiyo sıkıştırılmış oldukları için yüklenen herşey işleniyo sıkıştırılıyo hocam. diğer meseleye gelince emin olun sahte değil temizleyici uygulaması xiaomiye ait sisteme entegre daha çok erişime yetkiye sahip marketten indirdiğiniz uygulama ek uygulama belkide yeteri kadar izinlere sahip değildir o yüzden bulamaz pek bişey son olarak telefondaki uygulamaların ilk indirilme boyutuna bakın birde 1 ay sonraki boyutuna nasıl 50 60 mb'lardan 300 mb'lara çıktığını farkediceksiniz.

Oyla:
Üst Alt