Yardım Temiz kurulum ve format hak.

• Konbuyu başlatan aonurr
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 1K

aonurr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Onur
Cihazım
Red Mi Note 10S
Konular
11
Merhaba Üstadlar,

Tam 1 ay önce Vatan dan Redmi Note 10 S aldım. Daha önce başka konu ve mesajlarda da değindiğim üzere telefonun stabil olmayışı/çalışmaması, wifi deki kopmalar, whatsapp başta olmak üzere anlık bildirimlerde yaşadığım sıkıntılar derken telefona format atmaya karar verdim.

Cihazımda herhangi bir işlem yok, sadece güzelce format atıp yeniden kurulum yaparak kullanmaya devam etmek istiyorum. Bunu en temiz ve düzgün şekilde nasıl yapabilirim? Wipe vb. seçenekler ile nasıl yapabilirim bunu. Yardımcı olabilecek hocalarımdan yardım bekliyorum.

Memet2770

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet gezer
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
sanıyorum ki cihazınız stabilde ve daha önce rom, root yüklemediniz eğer öyleyse cihazı kapatıp ses yükseltme(+) ve güç tuşuna basılı tutarak recovery modun alınız sonrasından wipe data yaparak temiz kurulum yapabilirsiniz iyi forumlar ...

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
74
Telefonu kapat güç ve ses açma butonlarına aynı anda bas redmi yazısı gelince tuşları bırak wipe data yap. İşlem bu kadar.

Fakat nacizhane fikrim sorunlarının tamamen çözülmesi ve daha iyi olması için en iyi root ve rom fakat garantili olarak daha yeni almışsın.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Aynı sistem sizin cihazınızda da geçerli, bağlantıdaki konudan destek alabilirsiniz.

aonurr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Onur
Cihazım
Red Mi Note 10S
Konular
11
sanıyorum ki cihazınız stabilde ve daha önce rom, root yüklemediniz eğer öyleyse cihazı kapatıp ses yükseltme(+) ve güç tuşuna basılı tutarak recovery modun alınız sonrasından wipe data yaparak temiz kurulum yapabilirsiniz iyi forumlar ...
Evet üstad herhangi bir işlem yapmadım sadece enhanced i aldı güncelleme olarak
Telefonu kapat güç ve ses açma butonlarına aynı anda bas redmi yazısı gelince tuşları bırak wipe data yap. İşlem bu kadar.

Fakat nacizhane fikrim sorunlarının tamamen çözülmesi ve daha iyi olması için en iyi root ve rom fakat garantili olarak daha yeni almışsın.
Şu an daha cihaz 1.ayını yeni doldurdu. Bir süre daha gözleyip belki akabinde rom ve root işlemlerine girebilirim.
Aynı sistem sizin cihazınızda da geçerli, bağlantıdaki konudan destek alabilirsiniz.

Kıymetli cevaplarınız ve fikirleriniz için çok teşekkür ederim Üstadlar hepinize🙏🏻🙏🏻

Memet2770

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet gezer
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
rica ederim iyi forumlar

aonurr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Onur
Cihazım
Red Mi Note 10S
Konular
11
rica ederim iyi forumlar

Son bir sorum olacak üstadlar. Covid olmam ve biraz ağır geçirmem nedeni ile 15 gündür hiçbir şey ile ilgilenemedim ama bugün yapacağım bu işlemi. Hiçbir bildirim zamanında gözükmüyor, bildirim alamıyorum, wifi deseniz Allah a emanet, ... Yeter artık bende insanım, çok sıktı inanın.

Bu işlem esnasında sim kartların takılı olması ya da olmaması önemli midir? Ne önerirsiniz?

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
Son bir sorum olacak üstadlar. Covid olmam ve biraz ağır geçirmem nedeni ile 15 gündür hiçbir şey ile ilgilenemedim ama bugün yapacağım bu işlemi. Hiçbir bildirim zamanında gözükmüyor, bildirim alamıyorum, wifi deseniz Allah a emanet, ... Yeter artık bende insanım, çok sıktı inanın.

Bu işlem esnasında sim kartların takılı olması ya da olmaması önemli midir? Ne önerirsiniz?
eğer ki numaralarınız sime kayıtlı ise sim kartını çıkarmanızı öneririm.
yedeklerinizi almayı unutmayın.

Üst Alt