Yardım Tema yükleme

Gambazigor

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Görkem
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
14
Arkadaşlar bu indirdiğimiz mtz uzantılı temaları nasıl yüklüyoruz bi türlü yapamadım

Gambazigor

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Görkem
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
14
Hocam global romdaysanız 1 saat içinde varsayılan temaya geri döner. Siz ta costum rom kullanacaksınız yada tema designer olup, kendi yaptığınız bir tane temayı yükleyip onaylatırsanız 3.parti tema yükleyebilirsiniz.
Valla hocam eski haline falan dönmedi hala devam ediyor aynı tema

Oyla:

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Hocam global romdaysanız 1 saat içinde varsayılan temaya geri döner. Siz ta costum rom kullanacaksınız yada tema designer olup, kendi yaptığınız bir tane temayı yükleyip onaylatırsanız 3.parti tema yükleyebilirsiniz.
Hocam kendi temami bir temayı mi editör ile değiştirdim yükle dedim olmadı siteye yükleyeceğim ve onaylanacak bir tema var ise yardımcı olabilirmisiniz 3.parti temaları yüklemek için sadece tema yükleme işlemi kaldı ama ne yaptım sa olmadı bana upload edeceğim bir tema verebilirmsnz

Oyla:

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
28
Valla hocam eski haline falan dönmedi hala devam ediyor aynı tema
Çok iyi ozaman hocam. Eskiden böyleydi ama belki güncellemeye düzeltmişlerdir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam kendi temami bir temayı mi editör ile değiştirdim yükle dedim olmadı siteye yükleyeceğim ve onaylanacak bir tema var ise yardımcı olabilirmisiniz 3.parti temaları yüklemek için sadece tema yükleme işlemi kaldı ama ne yaptım sa olmadı bana upload edeceğim bir tema verebilirmsnz
Malasef hocam, bende mi theme Editor ile bir tane yapmıştım. Onu onaylattım. Hani sadece 3.parti tema yükleyebileyim diye yapmıştım. Sizde bir deneyin hocam tema yapmayı isterseniz. Ama acaip sabır gerekiyor onaylatmak için :)

Oyla:

Pala Gökhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi not 6pro
Konular
1
Ben tarif edileni yaptim ve sadece yazi tipi ni kurdum oldu eskiye de donmedi global kararli room kullanıyorum yapanın tarif edenin emegine sağlık teşekkür ederim. Zevkle kullandığım cihaz xiaomi bu gune kadar onca cihaz kukandim bu performans almadim
Xiaomi not 6 pro kullanıyorum

Oyla:

berkdmr00

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berk
Cihazım
Resmi S2
Konular
0
Custom Rom' a nasıl çeviriyoruz onu da bi anlatırsanız çünkü üçüncü parti tema yükledim 1 saat içinde eskiye geri dönüyor global rom kullanıyorum MIUI 10 .2 KARARLI telefon : Xiaomi Redmi S2 Allah için yardımınızı bekliyorum nasıl yapılır ??
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca dikkatinizi çekerim biz de az çok biliyoruz yani font değiştirmeyi falan mesela şuan helvatica bold
kullanıyorum ..

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt