Çözüldü Tema yabancı dil yerleri değiştirme?

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Ben temalar hakkında bir şey öğrenmek için konuyu okurken yanlışlıkla bahsi geçen temaya da hasta oldum galiba. Ellerinize sağlık Bergee hocam, çok tatlı duruyor da paylaşmak istedim :))

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Gerçekten çok güzel bir tema bende CraweL hocamın temasındaki videodan gördüm :D Onun videosu bana benim türkçeleştirme olayımdan da size geçti bu tema sanırım virüs gibi yayıcaz hadi hayırlısı :) Rica ederim bu arada :)

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Sadece bir şeyi bulamadım, ben de mükerrer konu açmadan siz değerli hocalarima sormak istiyorum.

Saat biçimi rengini nasıl değiştiririz? Malumunuz ana ekranda açık renk duvar kağıdı kullanmayinca saati görmem biraz zor olacak gibi :) ben de bunu öğrenmiş olayım :)

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Sadece bir şeyi bulamadım, ben de mükerrer konu açmadan siz değerli hocalarima sormak istiyorum.

Saat biçimi rengini nasıl değiştiririz? Malumunuz ana ekranda açık renk duvar kağıdı kullanmayinca saati görmem biraz zor olacak gibi :) ben de bunu öğrenmiş olayım :)

Hemen onuda söyleyeyim kilit ekranındayken ekranı sağa doğru kaydırın, ayarlar butonunu göreceksiniz ona dokunun ama ayarlar kısmını türkçeleştirmedim gerekirse orayıda türkçeleştirebilirim :) Her neyse orada "Lock screen time" olacak ona tıklayıp white seçebilirsiniz.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Değerli agit77 hocamın el attığı herkes tema konusunda bir sonraki aşamaya geçiyor. Bergee arkadaşımıza da tebrikler çabucak kavramış. Kendisinin 5 dakikada öğrendiğini 6ayda ogrenemeyenleri de gördü bu gözler ikinize de tebrikler :)

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Hiç sorun yok hocam çünkü yaptım (bende sağ taraf kamerayı açtığı için ben sol tarafa kaydırdim)

Çok teşekkür ederim yardımınız için :) elinize sağlık. Hayırlı sabahlar :)

Hemen onuda söyleyeyim kilit ekranındayken ekranı sağa doğru kaydırın, ayarlar butonunu göreceksiniz ona dokunun ama ayarlar kısmını türkçeleştirmedim gerekirse orayıda türkçeleştirebilirim :) Her neyse orada "Lock screen time" olacak ona tıklayıp white seçebilirsiniz.

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Değerli agit77 hocamın el attığı herkes tema konusunda bir sonraki aşamaya geçiyor. Bergee arkadaşımıza da tebrikler çabucak kavramış. Kendisinin 5 dakikada öğrendiğini 6ayda ogrenemeyenleri de gördü bu gözler ikinize de tebrikler :)
Teşekkürler hocam, biraz altyapı şeyi sanırım bu bendeki :) Eee tabi anlatanda iyi olunca anlamak zor olmadı clap~~

Hiç sorun yok hocam çünkü yaptım (bende sağ taraf kamerayı açtığı için ben sol tarafa kaydırdim)

Çok teşekkür ederim yardımınız için :) elinize sağlık. Hayırlı sabahlar :)
Size de hayırlı sabahlar hocam, sevindim yapabilmenize :)

Üst Alt