Yardım Tema Mağazası için destek

byunbaekhyun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aslı Güngör
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
1
Kullandığınız temalari ve tema magzalarinin APK halini nereden bulabilirim. Birde yazi stilini nasıl değiştiriyorsunuz?
Bu APK temaları ve fontlari MIUI cihazı olmayan telefona yüklenebilir mi? Cihaz da OPPO ColorOS5. Yardımcı olursanız sevinirim ☺️

Moderatör tarafında düzenlendi:

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Farklı cihazlarda maalesef kullanamazsınız. Kullana bilmeniz için apk düzenleme bilgisine sahip olmanız gerekiyor. Belki o şekilde olabilir.

byunbaekhyun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aslı Güngör
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
1
Farklı cihazlarda maalesef kullanamazsınız. Kullana bilmeniz için apk düzenleme bilgisine sahip olmanız gerekiyor. Belki o şekilde olabilir.
O zaman ben apk düzenlemeyi öğreneyim ama telefonun rootlu olması gerekiyor mu? Biraz fazla sorun var ama MIUI cihazı evde var o telefonda ki temaları başka cihaza paylaşmayı denedim ama klasör de bulamadım APK halini OPPO cihazına gönderemiyorum da fakat Google üzerinden indirdiğim bir APK theme setEdit uygulamasıyla komple kurabiliyorum ama istediğim tarzda temalar olmuyor bu yüzden MIUI temalarından kurmaya çalıştım ve gene klasörde bulamıyorum nasıl bulabilirim? Yada elinizde "kawaii theme" varsa buraya indirmem için bırakabilir misiniz? 🙏🏻
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
O zaman ben apk düzenlemeyi öğreneyim ama telefonun rootlu olması gerekiyor mu? Biraz fazla sorun var ama MIUI cihazı evde var o telefonda ki temaları başka cihaza paylaşmayı denedim ama klasör de bulamadım APK halini OPPO cihazına gönderemiyorum da fakat Google üzerinden indirdiğim bir APK theme setEdit uygulamasıyla komple kurabiliyorum ama istediğim tarzda temalar olmuyor bu yüzden MIUI temalarından kurmaya çalıştım ve gene klasörde bulamıyorum nasıl bulabilirim? Yada elinizde "kawaii theme" varsa buraya indirmem için bırakabilir misiniz? 🙏🏻
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
Temalar apk olmuyor. Miui temaları Mtz şeklinde oluyor. Apk yüklemek için root a gerek yok. Oppo ile alakalı bir bilgim olmadığı için birşey diyemiyorum.

byunbaekhyun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aslı Güngör
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
1
Temalar apk olmuyor. Miui temaları Mtz şeklinde oluyor. Apk yüklemek için root a gerek yok. Oppo ile alakalı bir bilgim olmadığı için birşey diyemiyorum.
Cok teşekkür ederim

Üst Alt