Yardım Tema İsteği

arch06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
2
Arkadaşlar merhaba. Aklımda bir tema var ve siz değerli arkadaşlardan bu konuda bir istekte bulunmak istiyorum. Dark night diye bir tema var (görseli ekte)

Bu temayı indirdim ancak ayarlar sekmesinden tutun da alt butonlara üst butonlara kadar telefonu baştan aşağı değiştiriyor.

Benim şöyle bir ricam var. Miui 10 ile birlikte gelen "varsayılan adlı" temanın sadece saat ve hava durumu widget'ını dark night'taki gibi yapıp bu şekilde yeni bir tema oluşturulabilir mi ?

Zaten böyle bir tema oluşturulup uygulandığında kilit ekranı, simgeler vs tema ayarlarından istenilen temanınkiyle değiştirilebiliyor.

"Varsayılan" adlı temadaki saat&hava durumu görselini pek beğenmiyorum ve dark night'taki ile değiştirmek istiyorum.

ikon olarak da : Tema - arimo tema şu linkteki arkadaşın paylaştığı ikonlar kullanılabilir hatta. çok da güzel bir tema olur diye düşünüyorum :)

Derdimi anlatabildim mi bilmiyorum ancak yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa sevinirim. Özellikle "Ottoman" adlı hocam :)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-10-20-16-36-50-648_com.miui.home.png
    Screenshot_2018-10-20-16-36-50-648_com.miui.home.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 100
Son düzenleme:

ua_mustafa_20

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
profesyonel işsiz
Konular
87
Arkadaşlar merhaba. Aklımda bir tema var ve siz değerli arkadaşlardan bu konuda bir istekte bulunmak istiyorum. Dark night diye bir tema var (görseli ekte)

Bu temayı indirdim ancak ayarlar sekmesinden tutun da alt butonlara üst butonlara kadar telefonu baştan aşağı değiştiriyor.

Benim şöyle bir ricam var. Miui 10 ile birlikte gelen "varsayılan adlı" temanın sadece saat ve hava durumu widget'ını dark night'taki gibi yapıp bu şekilde yeni bir tema oluşturulabilir mi ?

Zaten böyle bir tema oluşturulup uygulandığında kilit ekranı, simgeler vs tema ayarlarından istenilen temanınkiyle değiştirilebiliyor.

"Varsayılan" adlı temadaki saat&hava durumu görselini pek beğenmiyorum ve dark night'taki ile değiştirmek istiyorum.

Derdimi anlatabildim mi bilmiyorum ancak yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa sevinirim. Özellikle "Ottoman" adlı hocam :)
hocam temayı zip olarak açıp içinde sadece hava durumu ve saat widgeti bırakıp tekrar paketleyip uygularsaniz içinde olmayan yerler zaten varsayilan olacağını için istediğiniz tema olmuş olur diye düşünüyorum
deneyebilirsiniz

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arch06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
2
hocam temayı zip olarak açıp içinde sadece hava durumu ve saat widgeti bırakıp tekrar paketleyip uygularsaniz içinde olmayan yerler zaten varsayilan olacağını için istediğiniz tema olmuş olur diye düşünüyorum
deneyebilirsiniz

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocam çok teşekkür ederim ancak ben zaten mtz dosyası ile de tema yükleme yapamıyorum telefona. o yüzden eğer çok vakit almayacaksa bu konuda bilgili bir arkadaş bahsettiğim temayı oluşturabilirse ve zhuti linki verebilirse gerçekten çok sevinirim.

muluka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
S2
Konular
7
Hocam temayı tamamen uygulayıp daha sonra temalar uygulamasından kişiselleştirme ile simgeler, bildirim çubuğu vs. seçeneklerini varsayılan yapabilirsiniz. Fikir olsun diye söyleyeyim dedim.

arch06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
2
Hocam temayı tamamen uygulayıp daha sonra temalar uygulamasından kişiselleştirme ile simgeler, bildirim çubuğu vs. seçeneklerini varsayılan yapabilirsiniz. Fikir olsun diye söyleyeyim dedim.
evet hocam dediğinizi yaptım. dark night'ı uygulayıp diğerlerini değiştirdim ancak dediğiniz gibi yapınca ayarlar sekmesi varsayılana dönmüyor, ya da mesela o temada alta menü tuşu gibi bişey eklenmiş. o ortadan kaldırılamıyor.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam istediğiniz şekilde tema hazırlansa dahi sizinle mtz uzantılı olarak paylaşılacaktır ve siz yükleyemediğinizi belirtmişsiniz. Sadece yapıldıktan sonra tema markete yüklenirse kullanabilirsiniz ancak bu da temanın geliştiricisine saygısızlık olacağından geliştirici arkadaşlarımız bu yolu tercih etmeyeceklerdir.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam istediğiniz şekilde tema hazırlansa dahi sizinle mtz uzantılı olarak paylaşılacaktır ve siz yükleyemediğinizi belirtmişsiniz. Sadece yapıldıktan sonra tema markete yüklenirse kullanabilirsiniz ancak bu da temanın geliştiricisine saygısızlık olacağından geliştirici arkadaşlarımız bu yolu tercih etmeyeceklerdir.
cantara hocama katılıyorum. Aynı şeyin bana yapılması halinde (Bir çok kez yapıldı) bende bu durumu hoş karşılamam. Ama İnşallah yeni bir tema üzerinde çalışıyorum bitince mağazaya yükleme yapacağım. Sizin yukarıda anlattığınız gibi olmaz ama, belki de beğenir yüklersiniz. :)

Edit: Ayrıca bu gibi durumlarda tespit edildiği taktirde, desinger üyeliğimiz siliniyor.

arch06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
2
cantara hocama katılıyorum. Aynı şeyin bana yapılması halinde (Bir çok kez yapıldı) bende bu durumu hoş karşılamam. Ama İnşallah yeni bir tema üzerinde çalışıyorum bitince mağazaya yükleme yapacağım. Sizin yukarıda anlattığınız gibi olmaz ama, belki de beğenir yüklersiniz. :)

Edit: Ayrıca bu gibi durumlarda tespit edildiği taktirde, desinger üyeliğimiz siliniyor.

haklısınız hocam. ben de bir tasarımcıyım ve emeğimin çalınmasını istemem tabi :)

siz yeni temanızı koyunca yüklerim hocam , diğer temalarınızı da yükledim. umarım yeni temanızın saat ve hava durumu widget'ı klasikten farklı ve canlı olur :))

çok teşekkürler ayrıca.

Üst Alt