Yardım Tema için dil ayarı

Asln

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Aslın
Cihazım
Mi5plus
Konular
22
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum
Telefon Modeli
Miu 5splus
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Telwdonun tema bolumunden daha fazlasi siye dokununca indirmek icin temalar çıkıyor. Ordan bu asagiya ekledigim harika temayı buldum. Pinky winky. Ama hep İngilizce yazıyor.aciklamasinda Türkçe ayari var dememis. Indirirsem ingilizcemi olacak telefonum?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Temanin storedeki ekran goruntusu boyle oluyor size gosteremedim. Siteye yüklenmiyor

Temanin storedeki ekran goruntusu boyle oluyor size gosteremedim. Siteye yüklenmiyor

Cok tuhaf bir sey oldu, siteye yüklerken tam ekran ekran goruntusu isimi png tema diye telefonuma. Kaydolmus, siteniz kabul etmedi. Simdi o ekran görüntüyü kırptım jpeg olmuş yükleme yapti. Bunuda anlamadim ya neyse. :) bu tema icin cevabınız nedir

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-04-02-20-48-40-265_com.android.thememanager.png
    Screenshot_2019-04-02-20-48-40-265_com.android.thememanager.png
    472,1 KB · Görüntüleme: 29
  • Screenshot_2019-04-02-20-55-02-815_com.android.chrome.png
    Screenshot_2019-04-02-20-55-02-815_com.android.chrome.png
    821,9 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_20190402_205934.jpg
    IMG_20190402_205934.jpg
    191,2 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Ablacım farkındaysanız her aklınıza gelen şey için konu açtığınız için artık hiç kimse konularınıza cevap da yazmıyor... Forum kurallarına göre konu açma sınırı yok bildiğim kadarıyla ama bu şekilde konu açmaya devam ederseniz gerçekten önemli bir sorununuz olduğunda da cevap alamayacaksınız. Sorunuzun cevabı hayır ingilizce olmaz ama böyle bir şey için konu açıp da arka arkaya mesaj yazmak yerine uygula butonuna tıklamanız daha kolay olurdu...

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Ablacım farkındaysanız her aklınıza gelen şey için konu açtığınız için artık hiç kimse konularınıza cevap da yazmıyor... Forum kurallarına göre konu açma sınırı yok bildiğim kadarıyla ama bu şekilde konu açmaya devam ederseniz gerçekten önemli bir sorununuz olduğunda da cevap alamayacaksınız. Sorunuzun cevabı hayır ingilizce olmaz ama böyle bir şey için konu açıp da arka arkaya mesaj yazmak yerine uygula butonuna tıklamanız daha kolay olurdu...
Tebrikler, dediklerinize aynen katılıyorum... Ablanız bence herkesi trollüyor

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6

Boşuna mı yazdım o kadar yazıyı yani hocam? :D Trollere karşı bir uyarı mekanizması, özel rütbe falan yapın bari haha--

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Oyla:

Asln

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Aslın
Cihazım
Mi5plus
Konular
22
Merhaba,
Ben sizin alginiza sahip değilim.Ordan bakinca sizler sorularimi "aklina estikçe" olarak algilamissiniz. Aklima esmiyor, sizin sular seller gibi bildiğiniz şeyleri ben bilmiyorum. Alay etmeye gerek yoktu. Kac yasina geldim şu aklina esti dediginiz seyi cevremde 50 kisiye ev halki da dahil sorsam bilen yok. Napicam simdi? Hepimiz akilna esen tiplermiyiz. Teşekkürler. Forumdan bilgi almakta bir seviye gerektiriyor demekki.

Şu sözünüzün bile anlamını bilmiyorum. Annemde bilmiyor yada mahallemdeki. Bakkalda bilmiyor. Once nete bakmadan. Yazdim. Trol ne demek. Bilmekte istemiyorum. Aramizda herhalde kusak farki var. Bir.kisminizlada bilgimin eksikligi farki var. Bi gune. Kadar olan yardimlar. Ve sabrınız icin teşekkür ederim. Baska konu acmayacagim. Sagolun. Calismalarainizda basarilar.uslup ve bakis acilariniz. Kiriciydi.mumkinse forumdaki. Mesajlarimi siliniz. Nasil yapildigini. Bilsem ben yapardım. Rica ediyorum. Iyi gunler. Dilerim

Son düzenleme:
Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Merhaba,
Ben sizin alginiza sahip değilim.Ordan bakinca sizler sorularimi "aklina estikçe" olarak algilamissiniz. Aklima esmiyor, sizin sular seller gibi bildiğiniz şeyleri ben bilmiyorum. Alay etmeye gerek yoktu. Kac yasina geldim şu aklina esti dediginiz seyi cevremde 50 kisiye ev halki da dahil sorsam bilen yok. Napicam simdi? Hepimiz akilna esen tiplermiyiz. Teşekkürler. Forumdan bilgi almakta bir seviye gerektiriyor demekki.

Şu sözünüzün bile anlamını bilmiyorum. Annemde bilmiyor yada mahallemdeki. Bakkalda bilmiyor. Once nete bakmadan. Yazdim. Trol ne demek. Bilmekte istemiyorum. Aramizda herhalde kusak farki var. Bir.kisminizlada bilgimin eksikligi farki var. Bi gune. Kadar olan yardimlar. Ve sabrınız icin teşekkür ederim. Baska konu acmayacagim. Sagolun. Calismalarainizda basarilar.uslup ve bakis acilariniz. Kiriciydi.mumkinse forumdaki. Mesajlarimi siliniz. Nasil yapildigini. Bilsem ben yapardım. Rica ediyorum. Iyi gunler. Dilerim

Amacım kırmak ya da alay etmek değildi, özür dilerim. Profilinize bakınca 20-25 gündür üye olduğunuzu ve 22 tane konu açtığınızı gördüm. Hemen her güne bir konu düşüyor. Konularınıza baktığımda ise geneli bir cümle ile ya da evet/hayır şeklinde cevaplanabilecek, teknik bilgi gerektirmeyen konular ve sorular. Arama bölümü kullanılarak rahatça ulaşabileceğiniz cevapları olan konular daha doğrusu...
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Profilinizde yazılı olan cinsiyeti, soruları, samimi üslubunuzu, keyifli yazım tarzınızı göz önüne alınca troll yani bizleri işletip, kandırıp eğlenen farklı bir kişi olduğunuzu düşünerek yazmıştım. Gerçekten özür diliyorum. Samimi bir şekilde bilmiyor iseniz, muhtemelen başkaları da bilmiyordur ve elbette ki tüm sorularınızı seve seve cevaplayabiliriz :)

Oyla:
Üst Alt