Haber telekom müşteri iseniz (diğerlerinde durumu bilmiyorum) ASLA XİAOMİ Cihaz almayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alf0606

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
34
Sorun sende bence hemen markaya çamur atıp milleti yanlış yönlendirmeyin siz bahaneye bakıyormuşsunuz zaten buyrun hiç bi ayar yapmadım kendi tanıdı cihazımı
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rainman3545

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Mi 10 T Lite
Konular
0
Türk Telekom desteklemediğini söylese de iphone 6s de aktive ettim ve kullanıyorum 4 g olan yerlerde. Bir sıkıntı çıkmadı şimdiye kadar.

ahmetdulger

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
mi 5S plus
Konular
1
Kullanımda sıkıntı yok, ektsra internet paketi alırken, tarife değiştirirken size 3 g paketleri satıyorlar, onlarda daha pahalı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bunu nasıl başardınız, bende durum bu.. defaten telekom ile görüştüm, sıkıntıyı çözemiyorlar

defalarca yaptım, bağlantı durumunda bir değişiklik ne yazık ki olmadı

cihazım garantili, faturalı..ayrıca trol filan değilim... imei sorgulamam KAYITLI ...
Sizin Sorgulamanızda Neden Marka ve Model Yok

buz_mavisi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
mi4
Konular
0
Arkadaşın dediği sorunu mi4w da yaşadım. Çünkü mi4w da 4g yok. Ama geri kalan mi5, note4 , 5 plus cihazlarımda böyle bir sorun yaşamadım. Evet bazı kampanyalarda operatör cihazı tanımaz ve 4g uyumlu olamadığı için size paket vermez yada kampanya dışı bırakır. Burada turktelekomu anlamak zor.
- Telefonumda 4g desteği yoksa yok. Bırakın 4g yi yada 3g yi ben GPRS ile gireceğim nete. 4g yoksa internet tanimlamam. Böyle bir mantık benim beynimi durduruyor.
- ikincisi 4g için ayrı fiyat uygulaması olacağını sanmam. Ben bugüne kadar hangi interneti, paketi ,kampanyayı aldiysam, hepsinde de edge /3g/4g ile ayrım olmadan bağlandım. Ayrı fiyat koyamazlar. Ama şu var. 1gb 17 lirayken, 2gb 10 lira, yada 14 GB ücretsiz olabiliyor. Bu fiyatlandırma her ne kadar yine mantık dışı olsa da böyle bir durum var.
Kısaca dediğiniz gibi sorunlar oluyor ama bu sorunların mantığı ve amacı her zaman müşteriyi magdur etmek, insanı pahalı paketlere yönlendirmek diye düşünüyorum.

scream123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
29
Arkadaşlar türk telekom mobil internet ayarları bölümünde volte servisi etkin değil benim.
Etkinleştirmek istediğimde "VOLTE servisiniz aktif olduğunda ödemeli arama yapılamayacak ve varsa Ringa Servisiniz iptal edilecektir." diye bir uyarı çıkıyor bu ne demek

Mi8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RN
Cihazım
Mi8
Konular
17
Çok önemseme onu ,
Volte aktifleştirmek için volte kayıtlı bir cihaza tak sim kartı aktif et sonra kendi cihazına tak çalışıyor diğer bir yol ise,
TürkTelekomu ara sana ıphone 7plus profili tanımlasınla ve aktif et kullan :) konuyla ilgili detaylı yorumlar aşağıdaki linkte bulabilirsin,
Arkadaşlar türk telekom mobil internet ayarları bölümünde volte servisi etkin değil benim.
Etkinleştirmek istediğimde "VOLTE servisiniz aktif olduğunda ödemeli arama yapılamayacak ve varsa Ringa Servisiniz iptal edilecektir." diye bir uyarı çıkıyor bu ne demek

Haber - Mi8 Volte ve Türktelekom Cihaz Tanıma İşlemi Sonunda Tanıdılar! 1 Eksikle :(

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Tek konudan devam ediniz

MI 5s Eu Beta 8.12.13

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt