Haber telekom müşteri iseniz (diğerlerinde durumu bilmiyorum) ASLA XİAOMİ Cihaz almayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Bu sıkıntı xiaominin değil ki Türk Telekom'un sıkıntısı. 4.5g desteği olan başka bir cihaza sim kartınızı takıp 4.5gyi aktif edip tekrar kendi cihazınıza takın sorun çözülmüş olacaktır. Mi5s kullanıcısıyım önce Türk Telekom sonra da Vodafone kullandım ikisinde de sıkıntı çıkmadı..

manas_ozkan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 5
Konular
17
Sizde bir sorun var bence. Bende Türk telekom kullanıyorum 4.5G desteği de var. hediye sadece dakika değil internet de geliyor bugün geldi hatta. Siz müşteri hizmetlerini bi arayın bence.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-12-21-11-40-17-651_com.tmob.AveaOIM.png
    Screenshot_2018-12-21-11-40-17-651_com.tmob.AveaOIM.png
    144,3 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:

ahmetdulger

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
mi 5S plus
Konular
1
Xiaomi cihazların bir suçu yok markayı karalamayın lütfen
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cognis2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümmühan
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
2
Ben tam olarak konuyu anlamadım. Mi 8 var bende TT müşterisiyim. Her hangi bir sıkıntı yok.
Kullanımda sıkıntı yok, ektsra internet paketi alırken, tarife değiştirirken size 3 g paketleri satıyorlar, onlarda daha pahalı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaş trol galiba. Xiaomi ile ne alaka anlamadım. Gider garantili cihaz alırsın bu kadar. Yada sen Xiaomi alma bir daha, profilinde sil gelme
bunu nasıl başardınız, bende durum bu.. defaten telekom ile görüştüm, sıkıntıyı çözemiyorlar

Bu sıkıntı xiaominin değil ki Türk Telekom'un sıkıntısı. 4.5g desteği olan başka bir cihaza sim kartınızı takıp 4.5gyi aktif edip tekrar kendi cihazınıza takın sorun çözülmüş olacaktır. Mi5s kullanıcısıyım önce Türk Telekom sonra da Vodafone kullandım ikisinde de sıkıntı çıkmadı..
defalarca yaptım, bağlantı durumunda bir değişiklik ne yazık ki olmadı

Arkadaş trol galiba. Xiaomi ile ne alaka anlamadım. Gider garantili cihaz alırsın bu kadar. Yada sen Xiaomi alma bir daha, profilinde sil gelme
cihazım garantili, faturalı..ayrıca trol filan değilim... imei sorgulamam KAYITLI ...

Ekli dosyalar

• 795b5c7830b0724ead88772e13fb448e.jpg
    795b5c7830b0724ead88772e13fb448e.jpg
    36,2 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:

yükselmetin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
yüksel
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
4
Resim anlatıyor gerçekleri, konuşmuyorum. Xiaomi ailesine Hayırlı Cumalar.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-12-21-12-07-24-237_com.tmob.AveaOIM.png
    Screenshot_2018-12-21-12-07-24-237_com.tmob.AveaOIM.png
    119,5 KB · Görüntüleme: 42

SercanZyn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan ÖZYÜN
Cihazım
Mİ 5 PRO
Meslek
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK
Konular
11
Bazen şaka gibi geliyorsunuz :D aynen hocam xiaomi sorunlu telefon çevrene de belirt almasınlar belki telefonun fahiş fiyatları düşer de asıl sahip olmak isteyen arkadaşlar alır.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Operatör size 4.5 g ye özel HİÇ BİR HİZMETİ, 4.5 G fiyatı ile satmıyor. Telekom da başıma geldi. Sizi 3 g uyumlu paketlere yöneltiyorlar. Muhakkak vadofone ve turkcell de aynıdır. Ek internet paketi 4.5 olsa 5 gb 19 tl. ye alabilecek iken 1 Gb 17 tl. fiyat veriyorlar. Bu çok mühim bir sorun üstelik. Telekom prime müşterisiyim, ücretsiz 30 gb 2 ay daha hakkım var, bu hakkı kullandırmıyorlar, sim kartınızı 4.5 g uyumlu cihaza takın diyorlar. hatta sil/süpür promosyonları da 4.5 g uyumlu olduğu için size sadece konuşma paketleri hediyesi geliyor. Cihaz kral olsa ne yazar, aldığım hizmet - fiyat kriterleri çok daha önemli. Xiaomi pişmanlık oldu benim icin ...
Yeni nesil telefonlar 4.5 G hatt
Kullanımda sıkıntı yok, ektsra internet paketi alırken, tarife değiştirirken size 3 g paketleri satıyorlar, onlarda daha pahalı

bunu nasıl başardınız, bende durum bu.. defaten telekom ile görüştüm, sıkıntıyı çözemiyorlar

cihazım garantili, faturalı..ayrıca trol filan değilim... imei sorgulamam KAYITLI ...
Eğer hattınızla

Eğer operatörünüzle olan sıkıntılarınızı cihaza bağlar ve xiaomi pişmanlıktır diye yorumlarsanız, aynı marka ve operatörü kullanıp hiç sıkıntı yaşamayan arkadaşların kafasında ister istemez o düşünceyi oluşturursunuz
Bırakın 4.5g yi normal 2 g bile çekmekte yetersiz alan telekomun neden turkcell' in 4 te bir fiyatına dk.bol, int.bol paketler verdiğini bir düşünün isterseniz.
Hem ucuza hizmet alayım hem de kaliteli kullanayım mantığı maalesef ülkemiz şartlarında geçerli değil.
Ya müşteri hizmetleriyle görüşüp sıkıntıyı çözmeye çalışın yada operatörünüzü değiştirin.

Rainman3545

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Mi 10 T Lite
Konular
0

tgy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulut
Cihazım
Redmi 5
Konular
46
Turkcell kullanıyorum böyle boş işlerle uğraşmıyorum turkcell in 3g hızı Vodafone Telekomun 4.5 hızından daha hızlı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt