Yardım Telefonunuzun sesini orta seviye bir dap'ın üstüne çıkartın

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam ben mi5 kullanıyorum sesini artırmak istiyorum. Fakat telefonu yeni aldığım ve flashlama dediğiniz şey ne anlamadım. Bi arkadaşa cevap vermişsiniz bi önceki konuda anlattım diye bu konu hangi konu. En az 3 4 kez izledim videoyu ama şu twrp den flashlamayi araştırdım ama kafa basmadi. Bide bu flashlama telefonu garanti dışına sokarmi.
Umarım çok kizmazsiniz bana
Yardım - Mi mix kulaklık çıkışı

Yusuf1233

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Redmi k20 Pro
Meslek
Bankacı
Konular
8
Benim cihazda mi 5s plus normalde samsung kulaklığımı takıp müzik dinliyordum sesi cok az geliyordu şuan elime apple kulaklığı geçti denedim son sesta muhteşem bi ses çıkarıyor kulaklıkla müzik dinleyipte sesi az alanlara tavsiyem apple kulaklığı mutlaka denesinler farkı görecekler

WriteMortagel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi Max
Meslek
Garson
Konular
6
Benim cihazda mi 5s plus normalde samsung kulaklığımı takıp müzik dinliyordum sesi cok az geliyordu şuan elime apple kulaklığı geçti denedim son sesta muhteşem bi ses çıkarıyor kulaklıkla müzik dinleyipte sesi az alanlara tavsiyem apple kulaklığı mutlaka denesinler farkı görecekler
aynen hocama katılıyorum arkadaşımda vardı muhteşem bir sesi vardı diğer kulaklıklarla dinleyince bir garip geliyorlardı apple nın kulaklığını bende tavsiye ederim

koraygundogdu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KORAY
Cihazım
note pro
Konular
9
Hocam ben mi5 kullanıyorum sesini artırmak istiyorum. Fakat telefonu yeni aldığım ve flashlama dediğiniz şey ne anlamadım. Bi arkadaşa cevap vermişsiniz bi önceki konuda anlattım diye bu konu hangi konu. En az 3 4 kez izledim videoyu ama şu twrp den flashlamayi araştırdım ama kafa basmadi. Bide bu flashlama telefonu garanti dışına sokarmi.
[doublepost=1510302174,1510301360][/doublepost]

Bu işlere yabancıysanız bulaşmayın cihazınız çökebilir.ama bununla ilgili yaptığım işlemleri kısa sürede youtubede anlatacağım. İlk telinizin bootloader klidini kaldırmalısınız 2. Twrp yani recovery yüklemelisiniz bunu da hangi telefon modelini kullaniyosaniz onun adi ya da numarasindan bulabilirsiniz. Cihaza twrp 2 sekilde kurulur ya google da yardimci programlar ile flashlama ya da benim nacizane tavsiyem adb fatboot ve cihaz suruculerinizi bilgisayara kurup indirdiginiz twrpyi kurdugunuz adb klasorunun ana dizinine atin nerdeyse ismini recovery yapin ve flashlama kodlariyla yukleyin bu kodlar bu sitede mevcuttur kafa karisikligi fazla olmasin diye uzatmiyorum.fakat bunlari yapmadan twrp uzerinden telinizi yedekleyin ki sorun cikarsa ki geri yukleme yapin. ornegin bir sony z3 icin d6653 idi kodu yanlis hatirlamiyorsam ve bu kodlar ulkeden ulkeye degisir. Bir amerika verizon cihazi ile bizimknini tabiki kodlari, guncellemeleri farklidir. Twrpnin ardindan paylastigim viper4 arise ve dolby atmos u twrp uzerinden yukleyiniz.

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
nooxzoide her Dac ile desteklenmez bu sebeple sesi daha kotu yapabilir Viper4 tek başına daha iyi olacaktır.

Acar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Acar
Cihazım
Mi 6 Ceramic
Konular
0
Konu hakkında denemeleriniz devam ediyormu?

Aslında araştırmaya açık çok güzel bi konu

Üst Alt