veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Hocam Bundle ile Sputnik arasındaki fark, Sputnik bir haber ajansı, yani Milliyet, Sabah v.s. gibi.
Bundle kollektif olarak sunuyor tüm ajansları.
Yazdıklarının aksi bir şey yazmadım, verdiğim uygulama ile Sputnik dahil seçilen tüm haber kanallarını tek uygulama altında takip edebiliyorsunuz... ;)

ibrahimgbt

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
8
Konu ve içeriği cok iyi hazirlanmis. Gerçekten ilgi çekici. Emeğiniz için teşekkürler.

Erdemp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
P
Konular
2
AirMore doğrudan Web (internet) üzerinden bağlantı talep etti hatta onu yapmak için gereken Barcode'u gösteremedi.
AirDroid'e devam, o ister web (internet) üzerinden ister yerel ağ üzerinden internetsiz bağlantı sağlıyor.

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
Emeğine sağlik :) güzel calisma olmus , tavsiye edilebilirlik durum arttirilabilir, devamini bekliyorum :)

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Yazdıklarının aksi bir şey yazmadım, verdiğim uygulama ile Sputnik dahil seçilen tüm haber kanallarını tek uygulama altında takip edebiliyorsunuz... ;)

Yanlış anladıysanız kusura bakmayın hocam, ben ikisini de kolektif olarak sandığınızı düşünerek öyle bir yanıt verdim :)

Konu ve içeriği cok iyi hazirlanmis. Gerçekten ilgi çekici. Emeğiniz için teşekkürler.

Teşekkür ederim, sevindim efendim :)

AirMore doğrudan Web (internet) üzerinden bağlantı talep etti hatta onu yapmak için gereken Barcode'u gösteremedi.
AirDroid'e devam, o ister web (internet) üzerinden ister yerel ağ üzerinden internetsiz bağlantı sağlıyor.

Biraz önce test ettim hocam QR Code sistemi hala çalışıyor, web.airmore.com üzerinden giriş yapılıyor, sadece tavsiye hocam, kullanışlı geldi bana baya.

Emeğine sağlik :) güzel calisma olmus , tavsiye edilebilirlik durum arttirilabilir, devamini bekliyorum :)
Ellerine sağlık hocam

Teşekkür ederim dostlar :)

Snatcmeyk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
24
Birisi tarafsız haber mi dedi?
En son ne zaman yandaş medyadan uzak kaldınız?
Doğru habercilik, doğru aktarım için, gerçek bir medya ajansı. Hocam Sputnik için böyle düşünüyor olmanız komik. haha--haha--haha--haha--haha--haha--haha--haha--haha--

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Birisi tarafsız haber mi dedi?
En son ne zaman yandaş medyadan uzak kaldınız?
Doğru habercilik, doğru aktarım için, gerçek bir medya ajansı. Hocam Sputnik için böyle düşünüyor olmanız komik. haha--haha--haha--haha--haha--haha--haha--haha--haha--

Çünkü taraf tutacak bir olayları yok, rus asıllı haber medya ajansı zaten, türkiye hakkında, siyaset hakkında v.s. doğru aktarım yapabiliyorlar.
Üstelik dolar kuru 7lere ulaştığında bankfeedlerde net sonucu çok sonra görebildik. O gece bir örnek :D

rear

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
R
Cihazım
Gm
Konular
1
Elinize sağlık teşekkürler,
Paylaşımlarınızın devamını dileriz.