Yardım Telefonun Kapanıp açılması

• Konbuyu başlatan Alaka
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 1K

Alaka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
veysel
Cihazım
mi 8
Konular
17
Merhaba arkadaşlar. Son bir kaç gündür telefonum kendi kendine kapanıp açılmaya başladı. Bazen kilitleniyor açılacak gibi oluyor mi yazısı çıkıyor sonra tekrar kapanıp açılıyor. Bir kaç kere power düğmesine basınca düzeliyor. Telefonda ciddi bir sıkıntı olmadan bunu çözmek istiyorum var mı tavsiyeniz?

Alaka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
veysel
Cihazım
mi 8
Konular
17
Enes beye nasıl ulaşırım hocam. Fatihte oturuyorum zaten giderim Eminönüne

Oyla:

NovtyX8

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
7
Kullandığınız kılıfın kalitesinden de meydana gelebilecek bir durum bu. Benim başıma 1.5 ay önce geldi. Kalitesi çokta iyi olmayan bir kılıf almıştım ve tuşa biraz zor basıyordu. Ben de sert basınca içine göçmüştü. Ara sıra sesi açıp kendiliğinden kapatıyordu. Kullandığınız kılıflara dikkat edin orjinal kullanmaya çalışın.

Oyla:

Alaka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
veysel
Cihazım
mi 8
Konular
17
Kullandığınız kılıfın kalitesinden de meydana gelebilecek bir durum bu. Benim başıma 1.5 ay önce geldi. Kalitesi çokta iyi olmayan bir kılıf almıştım ve tuşa biraz zor basıyordu. Ben de sert basınca içine göçmüştü. Ara sıra sesi açıp kendiliğinden kapatıyordu. Kullandığınız kılıflara dikkat edin orjinal kullanmaya çalışın.
Hocam Spigen kılıf kullanıyorum. Daha önce de orijinal kılıf vardı. Kılıfsız kullanınca da aynı sorun oluyor malesef

Oyla:

NovtyX8

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
7
Hocam Spigen kılıf kullanıyorum. Daha önce de orijinal kılıf vardı. Kılıfsız kullanınca da aynı sorun oluyor malesef
Konuyu okuyan diğer arkadaşlar için boynuz kulağı geçmeden söylemek istedim. Geçmiş olsun tekrardan☺️.

Oyla:
Üst Alt