Yardım Telefonun hafızası uçtu

Yusufmi9se

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf İslam
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
9
Öncelikle herkese iyi forumlar ben Xiaomi 9se cihazımda uzun zamandır eu beta kullanıyordum ve artık globale dönmek istedim bugün denedim ve her seferinde twrp bootloop attı tekrar twrp ekranı geldi ve hiçbir şekilde kuramadım daha sonra twrp değiştirdim bir çok kez ve sonrasında tekrar eu betaya döndüm son çare olarak ve döndüğümde gplaye girdim Chrome u yüklemeye çalıştım hata verdi sonra APK sini yükleyeyim dedim hiçbir şekilde inmedi sonra tarayıcı değiştirdim ve aldığım sorun yeterli hafıza yok oldu şaşırdım sonra dosya yöneticisine girdiğimde hafızam yoktu hiçbirşey yok android klasörü download klasörü bomboş ve hiçbir şey indirmiyor güncellemiyor mi flash tan rom atmak istemiyorum çok uzun sürüyor dosyayı indirmek başka bir çözüm önerecek hocam varmı şimdiden çok teşekkürler

SametC

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet Çelik
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Konular
3
Öncelikle herkese iyi forumlar ben Xiaomi 9se cihazımda uzun zamandır eu beta kullanıyordum ve artık globale dönmek istedim bugün denedim ve her seferinde twrp bootloop attı tekrar twrp ekranı geldi ve hiçbir şekilde kuramadım daha sonra twrp değiştirdim bir çok kez ve sonrasında tekrar eu betaya döndüm son çare olarak ve döndüğümde gplaye girdim Chrome u yüklemeye çalıştım hata verdi sonra APK sini yükleyeyim dedim hiçbir şekilde inmedi sonra tarayıcı değiştirdim ve aldığım sorun yeterli hafıza yok oldu şaşırdım sonra dosya yöneticisine girdiğimde hafızam yoktu hiçbirşey yok android klasörü download klasörü bomboş ve hiçbir şey indirmiyor güncellemiyor mi flash tan rom atmak istemiyorum çok uzun sürüyor dosyayı indirmek başka bir çözüm önerecek hocam varmı şimdiden çok teşekkürler
Mi flash harici çözüm yok hocam. Mi flashta Clean all and lock seçeneğini seçmeden sadece clean all ile yükleme yapın. Eğer twrp ile yapmak istiyorsanız belki format data ile herşeyi silip zip dosyasını telefona atıp öyle deneyebilirsiniz. Kolay gelsin.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Yusufmi9se

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf İslam
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
9
Teşekkür ederim hocam şuan format data yapıp deniyorum olmassa mi flash :(

Oyla:

yx_84

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yunus
Cihazım
mi max
Konular
3
s.a otg ilede yapabilirsin kolay gelsin

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
twrp varsa cihazda data 0mb duruyorsa sadece wipe bolumunden datayi isaretleyin saga kaydir isaretinin ustunde bir bolum cikacak oradan datayi ext2 i yapin verdinda da ext4 yapin hafiza yerine gelecek mi flash e gerek yok

Oyla:
Üst Alt