Yardım Telefonun ekranında sorun var

OnbirinBiri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
No One
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
ilerde kalıcı olacak hocam yavaş yavaş ilerler genelde

Slayer4

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cenk
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
8
Benim 1 haftalık cihazımda da ilk aldığım günden beri hafiften bir ekran titremesi var böyle sanki hani 60 hz bilgisayar monitörünü 50 hz de kullanırsınız hafiften titrer ya aynen böyle.. Bunun gibi birsey basına gelen oldu mu? Ayrıca bugün oyun oynarken ekranda birkaç kez ghosting olustu.. Ekranda ghost baslangıcı var gibi.. Fakat esas merak ettigim sey bu bahsettigim titreme.. Yani böyle ekran bariz sekilde titremiyor fakat sanki ekranın yenileme hızı düşük gibi bir durum var ve ekran bulanık gibi..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

açıp kapatım şuan gözük
Aynen hocam oyun oynadığım zaman çok ısındığı zaman çıkıyor ama kalıcı olmasa sorun yok kalıcı olmasından korkuyorum

Bende de bugün oyun oynarken oldu 3 - 4 kez olustu. Kalıcı olursa ekranı değiştirir kullanırsınız bu ucuz Redmi modellerinde böyle iğrenç kalitede ekranlar kullanıyorlar. Eminim ki yan sanayi ekran orjinalinden daha sağlam olur...

Son düzenleme:

Xalle11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
8
Benim 1 haftalık cihazımda da ilk aldığım günden beri hafiften bir ekran titremesi var böyle sanki hani 60 hz bilgisayar monitörünü 50 hz de kullanırsınız hafiften titrer ya aynen böyle.. Bunun gibi birsey basına gelen oldu mu? Ayrıca bugün oyun oynarken ekranda birkaç kez ghosting olustu.. Ekranda ghost baslangıcı var gibi.. Fakat esas merak ettigim sey bu bahsettigim titreme.. Yani böyle ekran bariz sekilde titremiyor fakat sanki ekranın yenileme hızı düşük gibi bir durum var ve ekran bulanık gibi..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende de bugün oyun oynarken oldu 3 - 4 kez olustu. Kalıcı olursa ekranı değiştirir kullanırsınız bu ucuz Redmi modellerinde böyle iğrenç kalitede ekranlar kullanıyorlar. Eminim ki yan sanayi ekran orjinalinden daha sağlam olur...
Ben daha önce hayalet ekran sorunu ile karşılaşmadım bu tlf rastladım o kadar beli olmuyor arada çıkıyor bugün hiç çıkmadı mesela karanlık modda kulanamamı tavsiye ettiler parlaklık son olamayacak şekilinde ve tlf şarja takarken ekranın kapalı olması gerektiğini söylediler titreme hakkında bir bilgim yok diğer hocalara sorun isterseniz

Üst Alt