Yardım Telefonumun USB üzerinden pc de gorunmeme sorunu

Mekatronix

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
Merhabalar Mi 8 SE den Note 9 Pro ya geçmiş bulunmaktayım, yeni telefonumun henüz bl kilidini acamadım bunun sebebi, bilgisayar telefonumu görmüyor, üstte bildirim gelmesi gerekiyordu normalde oradan sadece şarj et, dosya aktar vb. gibi secenekler cıkıp sectikden sonra görüyordu eski telefonumda. Note 9 pro da böyle bir bildirim gelmiyor,geliştirici secenekleri açtım, USb hata ayıklama , oem kilidi , usb üzerinden uygulama yükle vb. gibi ayarları açtım, Hatta sonradan Varsayılan usb yapılandırması secenegi varmış onun içinde veri aktarımı yok işaretliymiş onu da düzelttim dosya aktarımını seçtim, hala düzelmedi bir türlü görmüyor pc telefonumu, Aygıt yöneticisinde ise bilinmeyen aygıt çıkıyor.
Yardımcı olursanız sevinirim, Şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Oyla:

Mekatronix

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
Stoya attıgın Linkdeki 11 sayfalık yorumlarda da dahil olmak üzere hepsini denedim, fakat sonuc elde edemedim, bu arada farklı bilgisayarlarda da denedim belki benm pc dendir diye yada kabloda sıkıntı vardır diye baska kablo ile denedim sonuc aynı:(

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Stoya attıgın Linkdeki 11 sayfalık yorumlarda da dahil olmak üzere hepsini denedim, fakat sonuc elde edemedim, bu arada farklı bilgisayarlarda da denedim belki benm pc dendir diye yada kabloda sıkıntı vardır diye baska kablo ile denedim sonuc aynı:(

Şarj soketi kaldı o zaman onu hemen değiştiremeyeceğinize göre Yes~~

Farklı bir çözüm bulursanız söyleyin onu da rehbere ekleyelim.

Oyla:

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
benzer sorunlar genelde şu şekilde çözülmektedir:
- kabloyu değiştirin
- farklı bir pc de deneyin
- aynı pc de farklı usb soketlerine takarak deneyin
- cihaz driver'larının doğru ve eksiksiz yüklendiğinden emin olun

Oyla:

Mekatronix

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
Aynı kabloyu baska telefonda denedigimde pc görüyordu, note 9 pro da görmüyordu, o yüzden kablodan oldugundan süphe duymamıstım,yinede bi deniyim dedim, kablodanmış arkadaslar, buna şükür, yüklemediğim driver kalmamısdı :)
Tavsiyeleriniz için tesekkürler miuitürkiye ailesi ;)

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
benzer sorunlar genelde şu şekilde çözülmektedir:
- kabloyu değiştirin
- farklı bir pc de deneyin
- aynı pc de farklı usb soketlerine takarak deneyin
- cihaz driver'larının doğru ve eksiksiz yüklendiğinden emin olun

Üst mesada rehber var hocam Yes~~

Aynı kabloyu baska telefonda denedigimde pc görüyordu, note 9 pro da görmüyordu, o yüzden kablodan oldugundan süphe duymamıstım,yinede bi deniyim dedim, kablodanmış arkadaslar, buna şükür, yüklemediğim driver kalmamısdı :)
Tavsiyeleriniz için tesekkürler miuitürkiye ailesi ;)

Demek ki 9 maddelik çözümün hepsini denememişsiniz ,geçmiş olsun..

Oyla:

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Merhabalar Mi 8 SE den Note 9 Pro ya geçmiş bulunmaktayım, yeni telefonumun henüz bl kilidini acamadım bunun sebebi, bilgisayar telefonumu görmüyor, üstte bildirim gelmesi gerekiyordu normalde oradan sadece şarj et, dosya aktar vb. gibi secenekler cıkıp sectikden sonra görüyordu eski telefonumda. Note 9 pro da böyle bir bildirim gelmiyor,geliştirici secenekleri açtım, USb hata ayıklama , oem kilidi , usb üzerinden uygulama yükle vb. gibi ayarları açtım, Hatta sonradan Varsayılan usb yapılandırması secenegi varmış onun içinde veri aktarımı yok işaretliymiş onu da düzelttim dosya aktarımını seçtim, hala düzelmedi bir türlü görmüyor pc telefonumu, Aygıt yöneticisinde ise bilinmeyen aygıt çıkıyor.
Yardımcı olursanız sevinirim, Şimdiden teşekkürler
hiçbirşey yapma orjinal kablosuyla benim pcde görmüyor telefonu eski telefonum mi6 nın orjinal kablosu ile görüyor. kasa önündeki girişte orjinal kablo ile görmüyor ama arkadaki girişte görüyor. mi6 nın kablosu ile önden veya arkadan farketmiyor herşekilde görüyor telefonu

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
hiçbirşey yapma orjinal kablosuyla benim pcde görmüyor telefonu eski telefonum mi6 nın orjinal kablosu ile görüyor. kasa önündeki girişte orjinal kablo ile görmüyor ama arkadaki girişte görüyor. mi6 nın kablosu ile önden veya arkadan farketmiyor herşekilde görüyor telefonu

Konu çözüldü, kabloda sorun varmış Yes~~

Oyla:
Üst Alt