Yardım Telefonumun imeisi farklı

Yasin111

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Telefonum xiaomi redmi not 8 telefonu alalı 1 hafta oldu TT online işlemlere girdiğimde telefonumu turkcell t11 olarak tanımlıyor arama yerine *#06# gibi bir tuşlama yapıyorum oradada cihaz t11 gözüküyor bunun sebebi nedir ve nasıl düzeltirim

brahindul

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Polat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Resmi Distribütör Garantili/Xiaomi Türkiye Garantili yazan ürünleri alırsanız sorun olmaz. Geçmiş olsun tekrardan. İlk elden deneyim ettiniz bu sıkıntılı durumu.

Bu arada yeni cihazınız olarak Note 8'i önermem. Garantili olacağı için Note 9 veya Note 9S öneririm. Note 8 şu an Xiaomi'den çekiyor yazılım desteği konusunda.

bütçe bir tık daha arttırılıp redmi note 9s'e gidilmesi bence de uzun vadede en mantıklı seçenek.

Oyla:

Eycpa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüpcan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
25
bütçe bir tık daha arttırılıp redmi note 9s'e gidilmesi bence de uzun vadede en mantıklı seçenek.
not 9s sıkıntılı cihaz hiç tavsiye etmem deneyimlemiş biri olarak mikrofon sorunu görüşmede ses gitmemsi.ahize sorunu vs daha farklı sorunlar yaşayanlarda var kendim redmi note 8 pro kullanıyorum mtk ya önyargım vardı ama rn 8 pro ile yıktım gayet iyi cihaz öneririm rn 8 pro yu.

Oyla:
Üst Alt