Soru Telefonumu nasıl ios'a çeviririm ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 278685
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 1K
Ü

Üye silindi 278685

Guest
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Pulse 13
Telefon Modeli
POCO X3 PRO
Bootloader Kilidi
Açık
Poco x3 Pro kullanıyorum . Telefonu ios repliklarında yüklü olan ios rom gibi yapmak istiyorum şuan pulse 13teyim . Replikasi bile hoşuma gidiyor şu sistemin . Yapanlar nasıl yapıyor çok merak ettim yardım eder misiniz ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ios rom demişken iosun açık kaynak kodlu olmadığını ve bu nedenle yüklenemeyeceğini zaten biliyorum fakat android üstünde bildirim çubuğundan tut kilit ekranına kadar herşeyin birebir aynısını yapıyorlar ben bunu yapmak istiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 278685

Guest
hocam miui en güçlü telefonlarda bile animasyonlarda takılıyor. telefonla alakası yok geliştiriciler beceremiyor. ama siz bilirsiniz.
Beta ekibindeki arkadaşlar çin romuna geçince bu olmaya başladı . Önceden MIUI 9 - 10 gibi sistemlerde daha stabil ve akıcıydı. Animasyon takılma mevzusuna katılıyorum ama gerek özellik gerek görünüş olsun ben MIUI ı bırakıp gidemem . iOS isteme sebebim performans değil görünüm açısından. Bu ta temalar ile yetersiz kalıyor

Oyla:

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
Beta ekibindeki arkadaşlar çin romuna geçince bu olmaya başladı . Önceden MIUI 9 - 10 gibi sistemlerde daha stabil ve akıcıydı. Animasyon takılma mevzusuna katılıyorum ama gerek özellik gerek görünüş olsun ben MIUI ı bırakıp gidemem . iOS isteme sebebim performans değil görünüm açısından. Bu ta temalar ile yetersiz kalıyor
tabi haklısınız. özellikle android 10 11 de görünüm olarak çok yetersizdi aops. ama 12 çıktıktan sonra ben de daha miui ın yüzüne bakmadım. arayüzü baştan sona değiştirmişler

Son düzenleme:
Oyla:

kutsay

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kutsay
Cihazım
Mi9t
Konular
9
Bir launcher ile tam sistem giydirebilirsiniz ancak bu zahmetli bir süreç, tema indirip kurmak gibi kolay değil maalesef. Bazı sistem özellikleri ana ekran üzerinde daimi çalışma izni gerektiriyor ve orijinal romlar buna çok izin vermiyor.

Oyla:
Üst Alt