Yardım Telefonumu Kullanamıyorum

bayinelif

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Elif
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 11.0.5
Telefon Modeli
Xiaomi Note 6 Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar, annemin telefonunda bir kaç saat önce hata meydana geldi durup dururken. Bu hata bildirimi durmadan çıkıyor ve resmen telefonu kullanamıyorum şu anda lütfen bir yardımcı olabilir misiniz? Kendim xiaomi kullanıcısı değilim şu anda ama çok beğendiğim bir marka olduğu için anneme de babama da xiaomi aldım ama durup dururken neden böyle bir hata çıktığına anlam veremiyorum. Ara yüze de çok alışık olmadığım için detaylı bilgiler verirseniz daha da memnun olurum.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-11-21 at 20.23.18.jpeg
    WhatsApp Image 2020-11-21 at 20.23.18.jpeg
    106 KB · Görüntüleme: 15
  • WhatsApp Image 2020-11-21 at 20.23.23.jpeg
    WhatsApp Image 2020-11-21 at 20.23.23.jpeg
    117,5 KB · Görüntüleme: 15
  • WhatsApp Video 2020-11-21 at 20.42.20.mp4
    6,3 MB · Görüntüleme: 0

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Merhabalar, annemin telefonunda bir kaç saat önce hata meydana geldi durup dururken. Bu hata bildirimi durmadan çıkıyor ve resmen telefonu kullanamıyorum şu anda lütfen bir yardımcı olabilir misiniz? Kendim xiaomi kullanıcısı değilim şu anda ama çok beğendiğim bir marka olduğu için anneme de babama da xiaomi aldım ama durup dururken neden böyle bir hata çıktığına anlam veremiyorum. Ara yüze de çok alışık olmadığım için detaylı bilgiler verirseniz daha da memnun olurum.
Ayarlardan uygulamalara giriniz ve güvenlik uygulamasının güncellemelerini kaldırınız

Oyla:

OnbirinBiri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
No One
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
Facebook gruplarında vs birçok kişide var bu sorun güncelleme kaynaklı bir sorun sanırım

Oyla:

bayinelif

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Elif
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
1
Muhtemelen yazılımsal bir hata oluşmuş, yedek alıp cihazı sıfırlamayı deneyiniz. Sıfırlama işlemi için bağlantıdaki konuyu referans alabilirsiniz.
Hatalıysam düzeltin lütfen ama yazılımsal bir hata oluştuğunda bunun muhattabı xiaomi değil midir? Bir yamadır bir güncellemedir göndermesi gerekmez mi? Elbette ki sıfırlarım ama bunun kesin çözüme ulaştırıp ulaştırmayacağına da emin değilim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Facebook gruplarında vs birçok kişide var bu sorun güncelleme kaynaklı bir sorun sanırım
Çözüme ulaşabilen var mıydı acaba?

Oyla:

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Sanki telefon sövüyor :( güvenlik uygulamasının verilerini temizlediniz mi? Ya da yeniden başlattınız mı? Basit ama işe yarayabilir.

Oyla:

Umutyesil86

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Mi note 10
Konular
4
Dili ingizlizce yapıp güncellemeyi kaldırınca geçici olarak düzeldiğini söyleyenler var facebookta

Oyla:

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
"geliştirici seçeneklerde bulunan en altta yüksek riskli öğeler hakkında uyar seçeneğini kapat hemen sorun düzeliyor"
kaanbozok hocamdan alıntıdır.
Bunun çok benzer bir konuya böyle bir cevap vermiş, deneyebilirsiniz.
Geliştirici seçeneklerini ayarlar miui sürümüne artık bir geliştiricisiniz diyene kadar tıklayın ek ayarlardan geliştirici seçeneklerine girebilirsiniz.

Oyla:

bayinelif

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Elif
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
1
Sanki telefon sövüyor :( güvenlik uygulamasının verilerini temizlediniz mi? Ya da yeniden başlattınız mı? Basit ama işe yarayabilir.
Hepsini yaptım ama henüz bir işe yarayan sonuç bulamadım. Bulunca bilgisini buradan da paylaşacağım teşekkür ederim.

Dili ingizlizce yapıp güncellemeyi kaldırınca geçici olarak düzeldiğini söyleyenler var facebookta
Aslında geçici değil kalıcı bir çözüm arıyorum xiaomi desteğe mail attım dönüş bekliyorum şu anda

"geliştirici seçeneklerde bulunan en altta yüksek riskli öğeler hakkında uyar seçeneğini kapat hemen sorun düzeliyor"
kaanbozok hocamdan alıntıdır.
Bunun çok benzer bir konuya böyle bir cevap vermiş, deneyebilirsiniz.
Geliştirici seçeneklerini ayarlar miui sürümüne artık bir geliştiricisiniz diyene kadar tıklayın ek ayarlardan geliştirici seçeneklerine girebilirsiniz.
uyarıları kapatmayı denedim başarısız oldum zaten ortada bir sorun varken bildirimi de kapatmak pek mantıklı gelmiyor sorunu çözmek gerek sonuçta

Oyla:
Üst Alt