Soru Telefonumda Sivilce Çıktı

MemurBey

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
12
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba arkadaşlar tam ortaya dikkat ederseniz şimdiye kadar hiç görmediğim bişey oldu telefona, sivilcesi çıktı.
Dışarı doğru çıkık, ele tırnağa takılıyor ama kazıyınca çıkmıyor. Bu nedir?

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Arkadaşlar, :D.

Ekrana tavan yansıyor. O dalgalı dediğiniz şey avizenin etrafına yapılan alçı tasarımı. Arkadaş photoshop bile yapmamış, belli ki espirisine paylaşmış. Yorumlarda sıcak bir şey gelmiştir diyen bile var. :D
Yok hocam herkes gibi siz de yanlış anlamışsınız. Aslında fotoğrafın çekiminde hata var. Yansıma yapmayan yerde çekilse daha belirli olurdu sorun. O alçıpanın sağ tarafında bi çıkıntı var nokta kadar. Konu sahibi onu göstermeye çalışmış.
Hatta daha iyi tarif edeyim fotoğraftaki miuiturkiye yazısındaki r harfinin tam altında.

Oyla:

MemurBey

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
12
Akşamdan beri tırnaklıyordum hatta çakıyla bile kazıdım ve çam sakızı gibi bişey damlamış sanırım sonunda çıkarmayı başardım

Oyla:

Musty7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
9t
Konular
6
öyle bi resim çekmişsin ki lamba demeyene kadar farketmedim reklamlardan görüntü aldın zannettim giggle~~

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Bir tek ben mi o lamba yansımasını doğru anladım ya :D Japon vs. damlamıştır. Benim powerbankte de var. Tam "i" harfinin altında.

Ekli dosyalar

• IMG_20200711_133108_tigr.jpg
    IMG_20200711_133108_tigr.jpg
    528,9 KB · Görüntüleme: 12
Oyla:

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
Yok hocam herkes gibi siz de yanlış anlamışsınız. Aslında fotoğrafın çekiminde hata var. Yansıma yapmayan yerde çekilse daha belirli olurdu sorun. O alçıpanın sağ tarafında bi çıkıntı var nokta kadar. Konu sahibi onu göstermeye çalışmış.
Hatta daha iyi tarif edeyim fotoğraftaki miuiturkiye yazısındaki r harfinin tam altında.
Ahahaha benim kafa da uçmuş desenize. :D Pardon hocam ben onu normal su damlası sanmıştım. Konu sahibi de sivilce dediği için büyük bir şey diye direkt malum yere bakmışım. :D :D

Oyla:
Üst Alt