Yardım Telefonumda sıkıntı olduğu için garantiye verdim ama....

Fknorl5

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi note 7
Konular
4
merhaba ben redmi note 7 kullanıyorum telefonun tuşlarında sıkıntı olyuodu o yüzden garantiye 20 gün kalmışken veriyim dedim ama çok ani bir karar oldu 1 gün ful yedeklemeye uğraştım sonrada ertesi gün verdim ama içine faturayı koymayı unuttum birde adresde samsun yazmadım kendimi çok mal hissediyorum ayriyetten yks süreci içerisindeyim sınavdır falan çok yoruldum ne yapmam lazım kutuyla birlikte gönderdiğim kağıda 2 tane numara yazdım ne olur ne olmaz diye

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
merhaba ben redmi note 7 kullanıyorum telefonun tuşlarında sıkıntı olyuodu o yüzden garantiye 20 gün kalmışken veriyim dedim ama çok ani bir karar oldu 1 gün ful yedeklemeye uğraştım sonrada ertesi gün verdim ama içine faturayı koymayı unuttum birde adresde samsun yazmadım kendimi çok mal hissediyorum ayriyetten yks süreci içerisindeyim sınavdır falan çok yoruldum ne yapmam lazım kutuyla birlikte gönderdiğim kağıda 2 tane numara yazdım ne olur ne olmaz diye
2.ayni konu.Lutfen tek konu üzerinden devam edelim

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba,

Tarafınıza destek olabilmek, cihaz bilgilerini ve kişisel bilgilerinizi almak için özel mesaj yolu iletişime geçiyoruz. Servis kaydı oluşturuldu ise bilgileriniz sistemlerimize eklenecektir.

Üst Alt